Išaiškinti Akmenės rajono mokinių ir zoninių varžybų „Olimpinio festivalio“ nugalėtojai ir prizininkai

2014 metų sausio 16 dieną Akmenės gimnazijoje vyko tradicinės Lietuvos mokinių ,,Olimpinis festivalis” Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklų stalo teniso varžybos, į kurias suvažiuoja rajono mokyklų komandos kovoti dėl teisės dalyvauti zoninėse varžybose.

Į tarpmokyklines varžybas sugužėjo 3 mergaičių komandos: ,,Saulėtekio“ progimnazijos, Ramučių gimnazijos ir Akmenės gimnazijos. Šios komandos žaidė ratu – kiekviena su kiekviena. Nenugalimos buvo ,,Saulėtekio“ progimnazijos mergaitės (Vita Ruginytė, Paula Prelgauskaitė, Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė), kurios prieš abi komandas laimėjo rezultatu 3:1. Ramučių gimnazijos komanda laimėjo prieš Akmenės gimnaziją rezultatu 3:1 ir liko antroje vietoje. Akmenės gimnazijos moksleivėms šiek tiek pritrūko sėkmės, joms atiteko trečioji vieta.

Atvažiavo 7 berniukų komandos. Akmenės gimnazijai, ,,Saulėtekio“ progimnazijai ir Papilės Simono Daukanto gimnazijai atstovavo po dvi komandas, taip pat dalyvavo Ramučių gimnazijos komanda. Berniukai žaidė dviejų minusų sistema su visų vietų išaiškinimu. Kovos buvo labai įnirtingos ir iki varžybų pabaigos nežinojome, kas bus nugalėtojai. Po atkaklių kovų, minimaliu skirtumu Akmenės gimnazijos I komanda (Džiugas Montvilas, Pijus Vaitekaitis, Gražvydas ir Domantas Putriai) įveikę ,,Saulėtekio” progimnazijos I komandą rezultatu 3:2 ir Akmenės berniukai užėmė pirmąją vietą. Dėl 3 vietos žaidė Papilės I komanda prieš Akmenės gimnazijos II. komandą. Rezultatu 3:1 laimėjo Simono Daukanto gimnazijos I komanda.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir mokykloms skirtais diplomais.

,,Saulėtekio“ progimnazijos merginos ir Akmenės gimnazijos I komandos vaikinai iškovojo pirmąsias vietas ir teisę dalyvauti bei ginti mokyklos garbę zoninėse varžybose.

2014 m. sausio 26 dieną Mažeikiuose vyko Lietuvos mokinių ,,Olimpinis festivalis” zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Klaipėdos miesto ir rajono, Mažeikių, Akmenės, Rietavo, .Telšių, Kretingos rajonų mokyklų komandos. Akmenės gimnazijos berniukai po atkaklių kovų liko ketvirti. ,,Saulėtekio” progimnazijos mergaitės nugalėjo Klaipėdos miesto ir rajono bei Telšių komandas. Kovoje dėl pirmos vietos atkaklioje kovoje rezultatu 2:3 pralaimėjo Mažeikių komandai ir iškovojo 2 vietą, kuri suteikė teisę tęsti kovas 2014 m. kovo 9 dieną Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ tarpzoninėse varžybose.

Linkime ,,Saulėtekio” progimnazijos moksleivėms Vitai Ruginytei, Paulai Prelgauskaitei, Karolinai Kuznecovai ir Gabrielei Strodomskytei gražaus žaidimo ir sportinės sėkmės.