Akmenės rajono stalo tenisininkės Lietuvos jaunių čempionate iškovojo septintą vietą

2014 sausio 18 dieną Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijoje vyko Lietuvos jaunių (gimusių 1996 m. ir jaunesnių) komandinių stalo teniso pirmenybių finalinės varžybos. Į finalus susirenka 10 stipriausių mergaičių ir berniukų komandų, siekiančių Lietuvos čempionų vardų.

Akmenės rajono sporto centro mergaičių komanda (Vita Ruginytė, Paula Prelgauskaitė, Aromeda Gerčiūtė, Iridė Tamašauskaitė) pateko į pirmąjį pogrupį. Jame pralaimėjo prieš čempionėmis tapusią Vilniaus komandą rezultatu 0:3, Šiaulius (1:3), Šilalės rajoną (1:3), bei rezultatu 3:1 laimėjo prieš Jonavą. Dėl 7 vietos Akmenės mergaitės susitiko su alytiškėmis. Po įnirtingų kovų 7 vietos nugalėtoja tapo Akmenės rajono komanda, laimėjusi rezultatu 3:2.

Akmenės rajono mergaitės už savo varžoves yra trejais metais jaunesnės, todėl rezultatas tikrai džiuginantis. Prieš dvejus metus Lietuvos jaunių čempionate iškovota 9-oji vieta. Šiais metais esame septintos. Kitais metais sieksime dar aukštesnės vietos.