Tapkite savo gyvenimo čempionais!

Rugpjūčio 19 dieną Akmenės rajono sporto centre palieku stalo teniso mokytojo pareigas. Šias pareigas ėjau lygiai 11 metų. Suprantu, kad kiekvienam mano pažįstamui kyla klausimas – kodėl? Atsakysiu taip, todėl, kad manyje yra daugiau nei vien stalo tenisas. Turiu savyje daugiau potencialo, nei vien stalo teniso mokytojo pareigos! Mane domina žmogaus prigimtis, gyvenimo dėsniai, žmogaus prasmė, savirealizacija, sveikata. Noriu pažadinti savyje genijų ir padėti kitiems tai padaryti. Nors Lietuva jau senai atgavo laisvę ir nepriklausomybę, bet žmonės tikrai dar ne, daugelis gyvena košmarišku vidiniu kalėjimu. Eina į darbą, nors nenori, uždirba mažiau pinigų nei jaučiąs verti, bet darbdavys daugiau nemoka, daro tai, ką liepia darbdavys, o ne ko pačio širdis trokšta arba pvz daro dėl to, kad užsidėtų pliusą, nors ilgalaikės prasmės tame atliktame darbe nėra, sunku matyti žmonių dirbtinas šypsenas, žmonės pratinasi gyventi skausme. Kiekvienas žmogus turi savo troškimų, svajonių, norų, bet dažnai jas palaidoja sakydami – nu ką padarysi, taip jau yra ir nieko čia nepakeisi… O jei kuris nors drąsesnis prasitaria apie savo svajones ir ketinimus, tai akimirksniu priešaky užpuola trigeriai, kurie menkina tavo svajones, kurie sako, kad tau nepavyks, kokias čia nesamones kalbi ar darai.

Išeinu iš darbo, kad atlikčiau kitą gyvenimo misiją, nemažiau kilnesnę gyvenimo misiją nei iki šiol atlikinėjau. Noriu padėti žmonėms būti savimi, daryti tai, ką jie geriausiai moka, išmokti gyvenime daryti mainus, jausti palaimą, mėgautis gyvenimu, nelaukti savaitgalio, o mėgautis kiekviena diena lyg ji būtų paskutinė, išmokti vertinti tai ką turi ir būti dėkingiems už visą tai. Noriu pakeisti jų įsitikinimus, jų programas, kurios juos pačius riboja. Noriu matyti švytintį žmogų, laimingą, noriu suprasti jį, išklausyti, palaikyti, padėti jam susidėlioti gyvenimą ir įveikti sunkumus. Aš tikiu, kad mes visi vidumi esame genijai, tik reikia nebijoti suklysti ir toliau ieškoti savęs, klaidos mokina ir mes augame kartu su jomis. Noriu pakelti kiekvieno žmogaus savivertę. Žmogaus ląstelės tarpusavyje yra susietos viena su kita, taip ir žmonės, mes visi žmonės esame viena sistema, esame susitieti vieni su kitais, esame atsakingi vieni už kitus.

Kai prieš 11 metų pradėjau dirbti stalo teniso mokytoju, man buvo labai sunku, nežinojau ko tikėtis iš savęs, neturėjau darbo patirties, mano tikslas buvo – kad nepadaryčiau gėdos Akmenės rajono sporto centrui. Tačiau žinojau vieną, kad mano sąžinė būtų rami ir išlikčiau ramus, man tereikia dirbti nuoširdžiai, ką aš ir padariau. Daugelis žmonių savimi nepasitiki, bet iš patirties galiu pasakyti, kad jei dirbsite su meile ir atsidavimu – progresas neišvengiamas, jūs tikrai galite, jei tik norite! Neturėjau tikslo, kad mano auklėtiniai taptų Lietuvos čempionais, mano tikslas buvo nuoširdžiai atsiduoti darbui ir iš vaikų išspausti daugiausiai kiek galiu. Dabar galiu drąsiai sakyti, kad šis požiūris mane vedė sėkmės link. Pirmi treji metai buvo labai sunkūs, daug darbo, o pergalių nematyti. 2013 metais įvyko lūžis, nuo šių metų iki dabar Akmenės rajono sporto centro merginos Lietuvos jaunučių-jaunių komandiniuose čempionatuose užima 1-5 vietas. Nuo 2014 iki 2019 metų (6 metus iš eilės) Lietuvos mokyklų žaidynėse merginos tapo prizininkėmis. Lietuvos rajonų jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų asmeninėse pirmenybėse merginos yra tapusios čempionėmis. Karolina Kuznecova 2017 metais pateko į Lietuvos rinktinę, Šiaurės Europos čempionate, Estijoje, komandinėse varžybose su Lietuvos rinktine užėmė 2 vietą, asmeniškai iškovojo 5 vietą. Gintautas Adomaitis du sezonus žaidė už „STA Rudė-1/Bionorica“ Šiaulių pajėgiausią komandą Aukščiausioje lygoje. 5 merginos ir 1 vaikinas patenka į Lietuvos stalo teniso žaidėjų TOP-100 sąrašą. Merginos daugelį metų varžosi Lietuvos pajėgiausių jaunučių-jaunių TOP-12 pirmenybėse, 2017 metais tapo prizininkėmis. 2020 metais Lietuvos moterų aukščiausioje lygoje Akmenės rajono sporto centro merginų komanda užėmė 4 vietą, o Lietuvos vyrų II lygos komandiniame čempionate Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė-1“ vyrai užėmė 3 vietą. Visus 11 metų, kasmet dalyvaudavome 100 ir daugiau varžybų. Ilgas ir kantrus darbas atnešė šiuos saldžius vaisius. Reikėjo motyvuoti vaikus nesustoti dirbti, įrodyti valdžiai, kad mums reikia tiek daug kelionių, kad reikia daugiau pinigų. Per 11 darbo metų ryškiausias pergales Lietuvoje pasiekė šie auklėtiniai – Gintautas Adomaitis, Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė, Vita Ruginytė, Paula Prelgauskaitė, Aromeda Gerčiūtė, Vita Guginytė. Yra ir kitų puikiai žaidžiančių, tiesiog visų neišvardinsiu.   

Vaikai manimi tikėjo ir vykdė mano nurodymus, o tai buvo svarbiausia. Kitaip būčiau nepadirbęs. Aš prisiėmiau atsakomybę išmokyti juos žaisti stalo tenisą. Metodai gal ir ne visi buvo malonūs, bet tikslas buvo aiškus – nepramogauti, o siekti meistriškumo! Ne trumpalaikė sėkmė, o ilgalaikė. Daug teorijos iš gyvenimo esu perteikęs savo auklėtiniams, atsisveikindamas primenu keletą jų:  

 1. Treniruotes lankyk 100%;
 2. Dalyvauk varžybose pagal trenerio nurodymus, jis žino kada ir kokiose varžybose turi žaisti;
 3. Atėjęs į sporto salę palik rūpesčius už durų;
 4. Kiekvienoje trenruotėje save atiduok 110%, sportuodamas galvok tik apie treniruočių procesą;
 5. Jei nori tapti čempionu, paklausk savęs, ką darai daugiau už savo finalinės kovos varžovą?;
 6. Gerbk trenerį ir vykdyk visus jo nurodymus, neatsikalbinėk su juo;
 7. Gerbk varžovą, o pralaimėjęs būk dėkingas jam už pamokas;
 8. Pats sunkiausias varžovas su kuriuo susidursi – esi tu pats;
 9. Neieškok pasiteisinimų, ieškok priežasties ir ją šalink;
 10. Nesvarbu dėl kelintos vietos žaidi, svarbu, kad kiekvieną susitikimą žaistum taip kovingai, kaip finalą;
 11. Turėk užrašų knygą, joje rašyk kokiose varžybose dalyvauji, su kuo žaidei ir kaip sužaidei, stebėk šiuos rodiklius, jie turi kaskart gerėti;
 12. Pyktis, baimė – pralaimėjimas;
 13. Drąsa, tikėjimas savimi – pergalė;
 14. Koncentruokis į žaidimą, o ne į taškus;
 15. Tavo padavimas – tavo strategija;
 16. Gerk daugiau vandens, valgyk tik sveiką maistą;
 17. Ne treniruočių metu bėgiok krosus, atlik lankstumo pratimus;
 18. Privalai suspėti treniruotis ir atlikti mokykloje užduotus namų darbus;
 19. Visame kame siek kokybės;
 20. Sportininkas yra autoritetas, būk toks ir pavyzdys bendraamžiams.

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytoju pradeda dirbti Lorenas Vismantas, jis mane pakeis. Jis tikrų tikriausias naujaakmeniškis, stalo teniso subtilybių išmokęs iš dar visai nesenai anapilin iškeliavusio Alfrido Strato. Lorenas nesenai grįžo iš Škotijos, kurioje teko pasisemti stalo teniso mokytojo darbo patirties, tai žmogus, kuris dega noru dirbti su vaikais, kuris myli stalo tenisą ir mėgaujasi šio darbo procesu. Šiais metais Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“ švenčia 25 metų jubiliejų, todėl labai džiaugiuosi, kad Lorenas tęs gilias stalo teniso tradicijas. O savo auklėtinių prašau gerbti naująjį mokytoją, kuo greičiau prie jo apsiprasti, nusistatyti bendrus tikslus ir judėti jų link.

Esu dėkingas Akmenės rajono valdžiai už pasitikėjimą manimi, už galimybę siekti aukščiausio lygio, sporto centro kolegoms, tėveliams, mokyklų vadovams, fizinio ugdymo mokytojams, rėmėjams, klubo „Mažoji raketė“ pirmininkei Loretai Avelienei, savo treneriui Romualdui Franckaičiui, LSTA II lygos vyrų „Mažoji raketė-1“ komandai (vyrai, jaučiu jums didžiulę pagarbą už ištikimą atstovavimą komandai), Akmenės rajono suaugusiems stalo tenisininkams, kurie sąžiningai treniruotes lanko du kartus per savaitę ir mano akimis jie nesensta, kitų miestų žaidėjams už intensyvų dalyvavimą varžybose mūsų krašte J Esu dėkingas visiems, visiems, kurie padėjo man auginti stalo tenisą Akmenės rajone.

O labiausiai esu dėkingas savo mokiniams… Su jumis įgyjau milžiniškai daug patirties, jūs buvote mano mokytojai. Daug malonių potyrių patirta per treniruočių procesą, varžybas, projektų pristatymą, įvairius žygius, kai kuriuos jų prisiminsiu visą likusį gyvenimą ir dar savo asmeniniams vaikams apie tai papasakosiu J Gyvenimas tęsiasi, ruošiamės naujiems mokslo metams, o aš naujam gyvenimo etapui! Jei kada bus sunku ir reikės mano pagalbos – kreipkitės į mane, aš visada pasiruošęs jums padėti. Būkite atsakingi už savo gyvenimą, būkite savarankiški, turėkite svajonių, atkakliai jų siekite, nepasisekus nenuleiskite rankų ir galop tapkite savo gyvenimo čempionais! AŠ TIKIU JUMIS!

Jūsų stalo teniso mokytojas,

Kęstutis Barauskas

7 comments

Skip to comment form

 1. Hmm is anyone else experiencing problems with the images on this blog loading?
  I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any responses would be greatly appreciated.

 2. [url=https://megaremont.pro/ekb-restavratsiya-vann]Remontas dangos vonių į Jekaterinburge[/url]

 3. Добрый день!

  Предлагаем рассылки через формы обратной связи сайтов предприятий России.
  Предлагаем рассылку ваших сообщений через контактные-формы сайтов организаций по всем доменным зонам мира на всех языках.

  сайт: kontakt(тире)forma(точка)cn

  Ваше сообщение приходит на контактный электронный ящик предприятия.

  Тест:
  двадцать тысяч сообщений по Российской Федерации на ваш

  почтовый ящик – 1000 рублей.
  двадцать тысяч сообщений по зарубежным зонам на ваш адрес электронной почты – 20 долларов.
  От вас требуется почтовый ящик, заголовок и текст письма.

  Организации и Предприятия России – 4025015 организаций – 3000

  руб за миллион.

  Москва и Московская обл. 976829 организаций – 5000 рублей.

  Санкт-Петербург и область 654194 предприятий – 5000

  руб.

  Новые организации РФ зарегистрированные в 2016-2020 году 970660 доменных имён – 5000

  руб.

  Новые сайты России, зарегистрированные 24-48 часов назад (Цикл из 15 рассылок в течение месяца). – 15000

  руб.

  Русскоговорящие страны, например:
  Ukraine 1114526 доменов – 5000 рублей
  Беларусь 114254 доменных имён – 5000 руб
  Казахстан 121391 доменных имён – 5000 руб
  Latvija 96566 доменных имён — 5000 рублей
  Lietuva 124182 доменных имён — 5000 рублей
  Эстония 119701 сайтов — 5000 рублей
  и.т.д.

  Все русскоговорящие страны минус РФ 15 стран 2440822 сайтов – 10000 руб.

  Вся Европа 44 страны 60726150 сайтов – 60000 руб.

  Весь Европейский союз 28 стран 56752547 доменных имён- 55000 рублей.

  Вся Asia 48 стран 14662004 сайтов – 15000 руб.

  Вся Африка 50 стран 1594390 доменных имён – 10000 рублей.

  Вся Северная и Центральная America 35 стран 7441637

  доменов – 15000 руб.

  Вся Южная America 14 стран 5826884 доменов – 10000 рублей.

  Рассылки по движкам сайтов:
  3Дэкарт 14689 доменных имён 2000 рублей.
  Адобе Цкью5 133567 сайтов 3000 руб.
  Эдванс 17589 сайтов 2000 руб.
  Эдвантшоп.нет 2453 доменов 1000 рублей.
  Алма 7095 доменных имён 1000 руб.
  Ametys 2389 сайтов 1000 руб.
  Amiro 1794 доменов 1000 рублей.
  Angora 20357 сайтов 2000 руб.
  AVS 1369 сайтов 1000 рублей.
  BbPress 1487 доменов 1000 руб.
  Бествэб 2699 доменов 1000 рублей.
  BigCommerce 78257доменных имён – 2000 руб.
  Bitrix 278751 сайтов 3000 руб.
  Blogger 658267 доменов 3000 руб.
  Блогспот 279865 доменов 3000 руб.
  BuddyPress 51477 доменов 2000 рублей.
  Burning Board 4659 сайтов 1000 руб.
  Catalyst Web 11689 доменных имён 2000 руб.
  ClassiPress 11796 доменных имён 2000 руб.
  Цмсимпл 11052 доменных имён 1000 руб.
  Concrete5 39121 сайтов 2000 рублей.
  Контао 110897 сайтов 3000 руб.
  CONTENIDO 5096 доменов 1000 рублей.
  Конвио 2268 доменных имён 1000 рублей.
  Coppermine Photo 1296 доменных имён 1000 руб.
  CS Cart 1180сайтов 1000 руб.
  Кубекарт 1062 доменных имён 1000 руб.
  Datalife Engine 29438 сайтов 2000 руб.
  Dede 230589 доменных имён 5000 руб.
  DedeEIMS 96068 сайтов 2000 руб.
  DIAFAN 4058 доменов 1000 рублей.
  Discuz 47962 сайтов 2000 руб.
  Джанго 71167 доменных имён 2000 руб.
  DokuWiki 9588 доменов 1000 рублей.
  Dotnetnuke 82964 доменов 2000 рублей.
  Drupal 978298 доменов 5000 руб.
  EasyBlog 1165978 доменных имён 5000 рублей.
  Эписервер 29876 доменных имён 2000 руб.
  ExpressionEngine 1769823 сайтов 8000 рублей.
  eZ Publish 5367 доменов 1000 рублей.
  Ф 9356 доменных имён 1000 руб.
  FireBoard 1567 сайтов 1000 рублей.
  Флексби 15072 доменов 1000 рублей.
  Дженерал блогс 2067 сайтов 1000 рублей.
  Гетсимпл 23094 доменов 2000 рублей.
  Host 6871 доменных имён 1000 руб.
  Хост ЦМС 5042 сайтов 1000 руб.
  HubSpot 31762 доменов 2000 рублей.
  i 9438 сайтов 1000 рублей.
  Image 1368 доменных имён 1000 рублей.
  Инсалес 11081 сайтов 1000 руб.
  Инстант CMS 4136 доменных имён 1000 рублей.
  InteractiveBBS 32367 сайтов 2000 рублей.
  Invision Power Board 2430 доменных имён 1000 руб.
  IPBoard 2266 доменных имён 1000 рублей.
  IT 15189 доменов 2000 руб.
  Джейфорум 1056 доменных имён 1000 руб.
  Джабербас 3387 доменов 1000 рублей.
  Joomla 1906994 доменных имён 10000 руб.
  Куби 3722 доменных имён 1000 руб.
  Liferay 5137 сайтов 1000 руб.
  Made Simple 20567 доменных имён 2000 рублей.
  Magento 369447 доменов 3000 рублей.
  MediaMaxScript 103896 сайтов 3000 руб.
  MediaWiki 41468 доменов 2000 рублей.
  Microsoft SharePoint 13198 доменов 2000 руб.
  Мод икс 64023 доменов 2000 руб.
  Moodle 8195 доменов 1000 руб.
  Мувэбл Тайп 9171 доменов 1000 руб.
  MyBB 4367 доменов 1000 руб.
  myUPB 3397 сайтов 1000 рублей.
  NetCat 6636 доменов 1000 руб.
  NG 18356 сайтов 2000 рублей.
  Нинг 3687 доменных имён 1000 руб.
  НопКомерс 3892 сайтов 1000 руб.
  Open 5916 сайтов 1000 руб.
  ОпенКарт 415575 сайтов 3000 руб.
  Опэнцмс 5916 доменов 1000 рублей.
  Osclass 4652 доменов 1000 руб.
  Open Source Commerce 68468 доменных имён 2000 руб.
  OUR 3096 доменных имён 1000 рублей.
  Оксид ешоп 12200 сайтов 2000 рублей.
  Оксвал 6800 сайтов 1000 рублей.
  Паралельс плеск сайтбилдер 174216 сайтов 3000 рублей.
  Пшп линк 2298 доменов 1000 руб.
  php 14367 сайтов 2000 рублей.
  пхпББ 20045 доменных имён 1000 рублей.
  PHP-Fusion 2596 доменов 1000 руб.
  Пшпмелоди 2365 доменных имён 1000 рублей.
  Пшп-найк 2489 сайтов 1000 руб.
  PHPShop 2667 доменных имён 1000 руб.
  PHPWeb 29789 сайтов 2000 рублей.
  PHPWind 4032 доменов 1000 руб.
  Plone 84962 доменных имён 2000 руб.
  PowerEasy 1697 доменных имён 1000 рублей.
  Престашоп 328287 сайтов 2000 руб.
  Квэщинтуансве 5598 сайтов 1000 руб.
  R 296498 доменов 3000 рублей.
  Ридискрипт 6487682 доменов 3000 руб.
  Эсбилдер 394367 сайтов 3000 рублей.
  Shopify 2343709 доменных имён 3000 рублей.
  Shoutbox 145564 сайтов 3000 руб.
  SilverStripe 31721 доменных имён 2000 руб.
  Simpla 17429 доменных имён 1000 рублей.
  Sitecore 74861 доменных имён 2000 руб.
  Sitefinity 4183 доменов 1000 руб.
  Эсэмэф 8111 доменов 1000 руб.
  Социалгоу 54267 сайтов 2000 рублей.
  Спайп 28269 сайтов 2000 рублей.
  Squarespace 1098231 сайтов 5000 руб.
  StoreLand 8257 доменных имён 1000 руб.
  Супесайт 12367 сайтов 2000 рублей.
  Textpattern,Текстпатерн 882 доменов 1000 рублей.
  TikiWiki 1446 доменных имён 1000 руб.
  Tilda,Тилда 47396 доменных имён 2000 руб.
  Тамбл 302357 доменных имён 3000 руб.
  Тайпо3845009 доменных имён 3000 руб.
  Umbraco 146064 сайтов 3000 руб.
  UMI.CMS 13191 доменов 2000 руб.
  VamShop 1737 доменов 1000 рублей.
  vBulletin 14460 доменов 1000 руб.
  Волюзион 16006 сайтов 1000 рублей.
  WallpaperSiteScript 2811 доменов 1000 руб
  Вибли 191753 доменных имён 3000 рублей.
  Wix 3379081 доменных имён 10000 руб.
  Вукомерц 4459525 сайтов 15000 руб.
  Вордпресс 35354537 сайтов 30000 рублей.
  XenForo 21105 доменов 1000 руб.
  XOOPS 20467 сайтов 2000 руб.
  XpressEngine 8565 доменных имён 1000 рублей.
  Зенкарт 26524 доменов 1000 руб.

  Выборки по отраслям Российской Федерации:
  B2B услуги, Cars, Автосервис, Avtotovary,

  Безопасность, Business, Kompyutery i internet, beauty, Kultura i iskusstvo, Медицина и Фармацевтика, Места и

  топографические обьекты,Science and education,

  Obrazovanie, Общепит, Society, Otdyh i

  turizm, Produkty, Production and supply,

  Promyshlennye tovary, Развлечения, Реклама и полиграфия, Ремонт стройка, Semya deti domashnie zhivotnye, Special stores, Спорт, Справочно-информационные системы, Media, Строительство и недвижимость, Телекоммуникации

  и связь, Home and garden, Транспорт и

  перевозки, Uslugi

  Например:
  Интернет-магазины России 237462 сайтов — 5000 руб.
  Интернет магазины 14 стран бывшего СССР 44840 сайтов— 5000 рублей.
  Интернет-магазины Весь мир 3516251 доменных имён — 10000 рублей.
  Поставщики и оптовики РФ 52678 доменов — 5000 рублей.
  “Услуги 1С” 3108 сайтов — 5000 руб.
  Студии изготовление лендингов РФ и СНГ 5852 сайтов — 5000 руб.
  ВЕб-студии РФ и СНГ 50949 доменов — 5000 рублей.
  Строительство и Недвижимость Россия 360404 доменных имён — 5000 руб.
  Строительство и Недвижимость в Москве 170408 доменов — 5000рублей.
  Транспортные компании России 117813 сайтов — 5000 рублей.
  Авто Россия 572901 сайтов -5000 руб.
  Медицина и фармацевтика России 380282 сайтов – 5000руб.
  Мебель и фурнитура Москва 147267 доменных имён — 5000руб.
  Медицина красота в Москве 198749 доменов — 5000руб.
  Автосервисы России 75463 доменных имён – 5000рублей.
  Безопасность 40867 доменных имён Россия – 5000руб.
  Государственные органы всего мира 354924 сайтов — 5000рублей.
  Компьютеры и интернет 162418 доменных имён Россия – 5000руб.
  Красота и здоровье Россия 157000 сайтов – 5000рублей.
  Образование Россия 115256 доменных имён – 5000рублей.
  Рестораны, кафе, столовые России 90237 доменов – 5000рублей.
  Отдых и развлечения Москва 257696 доменных имён — 5000руб.
  Продукты Россия 189221 доменов- 5000руб.
  Поставки и производство Россия 135081 доменов – 5000рублей.
  Полиграфия и Реклама Россия 154036 доменов – 5000рублей.
  Sport Россия 89564 сайтов – 5000руб.
  Телекоммуникации и связь 18548 сайтов Россия – 5000рублей.
  Отдых и туризм Россия 256741 доменов – 5000руб.
  Хостинг Весь мир 1499203 доменных имён – 1000рублей.
  Экспорт-Импорт Россия СНГ 37795 доменов – 5000руб.

  Регионы России:
  Абакан и Республика Хакасия 37227сайтов – 5000руб.
  Анадырь и Чукотский автономный округ 2008сайтов – 5000рублей.
  Архангельская область и Архангельск 40594доменов – 5000руб.
  Астраханская область и Астрахань 40084доменных имён – 5000руб.
  Барнаул и Алтайский край 64123сайтов – 5000рублей.
  Белгород и Белгородская область 38257доменных имён – 5000руб.
  Биробиджан и Еврейский автономный округ 3487сайтов – 5000рублей.
  Амурская область и Благовещенск 24790доменов – 5000руб.
  Брянская область и Брянск 32499доменных имён – 5000руб.
  Великий Новгород и Новгородская область 18849доменных имён – 5000рублей.
  Владивосток и Приморский край 50051сайтов – 5000руб.
  Республика Северная Осетия и Владикавказ 8987сайтов – 5000руб.
  Владимирская область и Владимир 62252доменов – 5000руб.
  Волгоград и Волгоградская область 78537доменов – 5000рублей.
  Вологда и Вологодская область 52476доменов – 5000рублей.
  Воронеж и Воронежская область 28782доменных имён – 5000руб.
  Горно-Алтайск и Республика Алтай 49027сайтов – 5000руб.
  Чеченская Республика и Грозный 7829доменных имён – 5000рублей.
  Свердловская область и Екатеринбург – 119920доменных имён – 5000рублей.
  Ивановская область и Иваново 43750доменов – 5000руб.
  Республика Удмуртия и Ижевск 38255доменов – 5000рублей.
  Йошкар-Ола и Республика Марий Эл 10431сайтов – 5000рублей.
  Иркутск и Иркутская область 64484доменных имён — 5000руб.
  Казань и Республика Татарстан – 121992доменов – 5000рублей.
  Калининград и Калининградская область 32568сайтов – 5000руб.
  Калужская область и Калуга 36623доменных имён – 5000рублей.
  Кемеровская область и Кемерово 46708доменных имён – 5000 рублей.
  Киров и Кировская область 40374сайтов – 5000руб.
  Костромская область и Кострома 19720сайтов – 5000рублей.
  Краснодарский край Краснодар 163489сайтов – 5000рублей.
  Красноярский край и Красноярск 89698сайтов – 5000руб.
  Курган и Курганская область 36560сайтов – 5000руб.
  Курск и Курская область 16384доменов – 5000руб.
  Республика Тыва и Кызыл 1486доменных имён – 5000рублей.
  Липецкая область и Липецк 20003сайтов – 5000руб.
  Магаданская область и Магадан 3785доменных имён – 5000руб.
  Магас и Республика Ингушетия 2204доменов – 5000руб.
  Республика Адыгея и Майкоп 3976доменов – 5000рублей.
  Республика Дагестан и Махачкала 17161доменов – 5000рублей.
  Москва и Московская область – 976829 доменов – 5000рублей.
  Мурманск и Мурманская область 26592 доменных имён – 5000руб.
  Нальчик и Республика Кабардино-Балкария 3119 доменных имён – 5000руб.
  Нарьян-Мар и Ненецкий автономный округ 1150доменов – 5000руб.
  Нижегородская область и Нижний Новгород 119897доменных имён – 5000руб.
  Новосибирск и Новосибирская область 163292доменов – 5000руб.
  Омская область и Омск 127682доменов – 5000руб.
  Орел и Орловская область 24666доменов – 5000рублей.
  Оренбург и Оренбургская область 26801доменов – 5000руб.
  Пензенская область и Пенза 22380сайтов – 5000руб.
  Пермь и Пермский край 60192доменных имён – 5000рублей.
  Республика Карелия и Петрозаводск 15971сайтов – 5000рублей.
  Камчатский край и Петропавловск-Камчатский 14648доменных имён – 5000рублей.
  Псков и Псковская область 14515доменных имён – 5000руб.
  Ростовская область и Ростов-На-Дону 30828сайтов – 5000рублей.
  Рязань и Рязанская область 12258сайтов – 5000рублей.
  Салехард и Ямало-Ненецкий автономный округ 3759доменных имён – 5000рублей.
  Самарская область и Самара 124452доменов — 5000руб.
  Ленинградская область и Санкт-Петербург – 654194доменов – 5000рублей.
  Республика Мордовия и Саранск 4718сайтов – 5000рублей.
  Саратов и Саратовская область 20999доменных имён – 5000рублей.
  Севастополь и Республика Крым 49444сайтов – 5000руб.
  Смоленск и Смоленская область 6728доменов – 5000рублей.
  Ставрополь и Ставропольской край 53925доменов -5000руб.
  Сыктывкар и Республика Коми 27979доменных имён – 5000рублей.
  Тамбов и Тамбовская область 7070доменных имён – 5000руб.
  Тверь и Тверская область 8752доменных имён – 5000рублей.
  Томск и Томская область 14945доменных имён – 5000руб.
  Тула и Тульская область 16679сайтов – 5000руб.
  Тюмень и Тюменская область 91044сайтов – 5000руб.
  Улан-Удэ и Республика Бурятия 11339доменов – 5000рублей.
  Ульяновская область и Ульяновск 11786доменов – 5000руб.
  Уфа и Республика Башкортостан 68615доменов – 5000рублей.
  Хабаровск и Хабаровский край 78835доменов – 5000рублей.
  Ханты-Мансийск и Ханты-Мансийский автономный округ 56782доменов – 5000рублей.
  Чебоксары и Чувашская Республика 89062сайтов – 5000руб.
  Челябинск и Челябинская область 108852доменов – 5000рублей.
  Республика Карачаево-Черкессия и Черкесск 1629доменов – 5000рублей.
  Чита и Забайкальский край 16891сайтов – 5000руб.
  Элиста и Республика Калмыкия 17892доменных имён – 5000рублей.
  Южно-Сахалинск и Сахалинская область 16507доменных имён – 5000руб.
  Якутск и Республика Саха 29226сайтов – 5000руб.
  Ярославль и Ярославская область 89341доменов – 5000руб.

  Наши базы:
  Организации из сервисов Яндекс и Google карт собранные по
  Общероссийскому классификатору объектов административно-территориального деления: 966 гор., 42187/108072 крупных/мелких населённых пунктов
  России.
  Предприятия РФ из: Жёлтых страниц, Double GIS, Ros-bis, Actinfo, Allinform, Btk-online,
  Бигфоунбук, MBTG, Gdetomesto, Gdebiz, Е-адрес, B2B-russia, Zakazrf,
  Сам5, Foliant, Ярмэп, Топплан, Тел09, Spravochnik-09, EGTS, SPR, Interweb.spb, Moscowfirma, EGRUL, Data.mos, Мосгид, Msk.spravker и другие.
  Базы ВОЙС доменов всех стран мира.
  Вы можете приобрести наши базы отдельно от рассылки по запросу.

  P/S
  Пжл. не отвечайте на это коммерческое предложение со своего электронного ящика, так как оно создано в автоматическом режиме и не дойдёт до нас!
  Используйте для связи контакт-форму с сайта: kontakt(тире)forma(точка)cn

 4. topical erectile dysfunction
  erectile destroyer

 5. Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777Раскрутка сайта под ключ
  .Так же собираем базы Обратесь всегда будем рабы вам помочь

  • Jonas on 2020-09-14 at 13:07

  Na gaila. Kestutis daug nuveike , kad Akmeneje stalo tenisas taptu sio miestelio prestizine sporto saka , pasieke puikiu rezultatu. Nebusiu pranasas, bet manau kada nors gris i sia puikia sporto saka.

  • Loreta on 2020-08-24 at 20:03

  Dėkoju Kęstučiui už vienuolika Akmenės kraštui atiduotų metų. Atvykęs į Akmenę mano kvietimu Kęstutis dirbo nuoširdžiai, iš širdies, todėl šiandien galime pasidžiaugti išugdytais stalo tenisininkais, pasiektais aukštais rezultatais, suvienyta Akmenės rajono stalo tenisininkų šeima. Šiandien Kęstučio sportinė veikla tampa istorija.
  Kiekvienas žmogus gyvena ir įgyvendina savo svajones. Svajonę – būti geru treneriu Kęstutis jau įgyvendino ir turi naujų svajonių.
  Ačiū tau už kartu praleistą laiką organizuojant turnyrus, švenčiant klubo 20-ąjį gimtadienį, diskusijas dėl klubo veiklos tobulinimo, už realizuotas idėjas.
  Linkiu tvirtai žengti į naują gyvenimo etapą ir pildyti naujas svajones!
  Akmenės rajono stalo teniso klubo
  „Mažoji raketė“ pirmininkė Loreta

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Įveskite teisingą skaičių: *