Dėl UAB “NEKTUR” taurių kovojo 66 stalo tenisininkai

Dar visai nesenai kilo mintis Akmenės rajone rengti reguliarias stalo teniso varžybas, kurios vyktų sezono metu vieną kartą per mėnesį ir padėtų sportininkams siekti meistriškumo. Ir tas “nesenai” pasirodo jau švenčia jubiliejų – jau 10 metų, kai Akmenės rajone yra rengiamos kvalifikacinės stalo teniso varžybos. Mintis kilo todėl, nes norėjosi, kad Akmenės stalo tenisininkai reguliariai pasivaržytų su Naujosios Akmenės stalo tenisininkais, kuriuos pats ir treniravau. Pavadinau jas kvalifikacinėmis varžybomis ir jos pasiteisino visu 100 %. Tada kvalifikacinės varžybos pradėjo augti, prisijungė sportininkai iš kitų miestų ir iš jų išaugo net trys kvalifikacinės varžybos – Naujojoje Akmenėje “nykštukų” ir mėgėjų, o Akmenėje profesionalų.

Mėgėjų grupei suradau ištikimą rėmėją – UAB “Nektur” vadovą Alvydą Guginį, kuris pats mėgsta žaisti stalo tenisą ir jau 4 metai iš eilės remia šias varžybas. Dėl mėgėjų grupės UAB “Nektur” taurių, 2019/2020 metų sezone, varžėsi net 66 sportininkai (iš jų 30 Akmenės rajono) iš Šiaulių, Kuršėnų, Plungės, Joniškio, Gruzdžių ir Žagarės. Iš viso vyko 7 turai, iš kurių pirmas įvyko 2019 m. rugsėjo 11 d., o paskutinis finalinis 7 turas įvyko 2020 m. birželio 3 d. Varžybos vyko Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje.

Šiose varžybose teisę dalyvauti turėjo vyrai, kurių LSTA reitingas nuo 600 ir žemesnis arba iš viso nėra reitingo sąrašuose ir moterys, kurių reitingas LSTA nuo 100 ir žemesnis arba iš vis nėra reitingo sąrašuose. Kiekviename ture, pagal iškovotas vietas, sportininkai rinkosi sau taškus ir po 7 sužaistų turų, daugiausiai taškų surinkę sportininkai buvo išaiškinti UAB “Nektur” taurių laimėtojais.

TOP-5 grupės prizininkais tapo: 1 v. J. Dvariškis (Naujoji Akmenė, 139 tšk.), 2  v. V. Chakimovas (Žagarė, 137 tšk.), 3 v. A. Pocius (Šiauliai, 129 tšk.), 4 v. A. Norbutas (Kivylių k., Akmenės r., 127 tšk.), 5 v. G. Šepkauskas (Kivylių k., Akmenės r., 127 tšk.).

LSTA reitingas 900+ grupės prizininkais tapo: 1 v. J. Baliulis (Kruopių k., Akmenės r., 88 tšk.), 2 v. R. Selenis (Šiauliai, 71 tšk.), 3 v. G. Mikalauskas (Šiauliai, 70 tšk.).

LSTA reitingas 1300+ grupės prizininkais tapo: 1 v. A. Garbenis (Kivylių k., Akmenės r., 60 tšk.), 2 v. A. Guginis (Naujoji Akmenė, 53 tšk.), 3 v. S. Pivanovič (Naujoji Akmenė, 50 tšk.).

Moterų grupės prizininkėmis tapo: 1 v. L. Avelienė (Akmenė, 101 tšk.), 2 v. K. Grigaitė (Naujoji Akmenė, 43 tšk.), 3 v. N. Bujauskienė (Gruzdžiai, 38 tšk.).

Nuoširdus Ačiū Alvydui Guginiui, kuris savo parama įprasmina daugelio žmonių gyvenimą –  sveiką gyvenimo būdą, bendravimą, tikslų siekimą, ryžtą ir atkaklumą. Ne šiaip sau taip skambiai parašiau, nes šios varžybos daugeliui žaidėjų yra svarbus renginys. Iš 13 daugiausiai taškų surinkusių žaidėjų per visus 7 turus vos vienas žaidėjas praleido tik vieną turą ir tai tik su rimta pateisinančia priežastimi…  

Ačiū Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktorei Violetai Karalienei už suteiktą galimybę organizuoti šias varžybas mokyklos sporto salėje, Ačiū ir mokyklos budinčioms, Sigitai ir Birutei, kurios kantriai išlaukdavo kai kurių užsitęsusių varžybų, Ačiū Akmenės rajono sporto centrui, kuris prisidėjo prie “Nykštukų” grupės skatinimo, Ačiū Akmenės rajono stalo teniso klubo “Mažoji raketė” pirmininkei už visokieriopą pagalbą vykdant šias varžybas, Ačiū Jonui Vapsvai už geriausių akimirkų fiksavimą ir pagaliau Ačiū visiems dalyvavusiems žaidėjams už draugystę ir meilę stalo tenisui! Mūsų visų stiprybė – komandinė dvasia! 

Tausokite savo sveikatą, būkite prasmingi ir sėkmingi!

 

Daugiau Jono Vapsvos nuotraukų:

  1. https://photos.app.goo.gl/8834yHMUbw7Q4Y7N6
  2. https://photos.app.goo.gl/5waWru7H1XtRBakf6
  3. https://photos.app.goo.gl/wDreFAL9FYQao4TQA
  4. https://photos.app.goo.gl/BbHaMBuXLdLTDSyR6

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Įveskite teisingą skaičių: *