Parsivežti du bronzos medaliai iš tarptautinio turnyro Rygoje

2014 m. lapkričio 1-2 d. Rygoje vyko tarptautinis turnyras „Stalo teniso draugystės taurė 2014“. Į šį turnyrą susirinko sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.

Pirmą dieną žaidė 2003m. gimimo ir jaunesni berniukai bei mergaitės. Mūsų kraštą atstovavo Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė iš Naujosios Akmenės. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 13 mergaičių. Jos buvo suskirstytos į 3 pogrupius po 4-5 žaidėjus. Iš pogrupio į finalą pateko po dvi mergaites. Gabriele pogrupyje laimėjo visus susitikimus ir į finalą išėjo pirmu numeriu. Karolina taip pat pogrupyje viską laimėjusi į finalą išėjo pirmu numeriu. Abi mergaitės finale laimėjo po 3 susitikimus, todėl buvo skaičiuojamas tarpusavio susitikimų santykis. Gabrielei nepasisekė ir ji liko 4, o Karolina iškovojo III vietą.

Sekančią dieną vyko 1997m. gimimo ir jaunesnių varžybos, kuriose. dalyvavo 44 berniukai. Akmenės rajoną atstovavo Mantas Ruginis (Sablauskių km.), Šarūnas Reivytis(Naujoji Akmenė), Gintautas Adomaitis(Akmenė). Gintautas su Mantu pogrupyje laimėjo po 3 susitikimus ir abu išėjo į finalą. Finale buvo aiškinamos visos vietos. Mantas iškovojo 15-ąją vietą. Gintautas sėkmingai finale iš eilės laimėjo 2 susitikimus. Pusfinalyje susitiko su joniškiečiu Romualdu Franckaičiu. Šioje kovoje sėkmės pritrūko Gintautui, šį susitikimą pralaimėjo 1:3 rezultatu. Dėl 3 vietos susitiko estu A.Djakovs, minimaliu skirtumu 3:2 Gintautas laimėjo ir iškovojo garbingą III vietą.

1997m. gimimo ir jaunesnių grupėje varžėsi 21 mergaitė. Akmenės rajoną atstovavo Vita Ruginytė (Sablauskių km.), Paula Prelgauskaitė (Naujoji Akmenė), Aromeda Gerčiūtė (Naujoji Akmenė). Mergaitės buvo išskirstytos į pogrupius po 5-6 žaidėjas, į finalą taip pat pateko po dvi žaidėjas. Paula pogrupyje liko antra. Finale, dėl 5-tos vietos susitiko su I.Birzniece. Jai šiek tiek pritrūko sėkmės ir rezultatu 2:3 pralaimėjo. Paula iškovojo 6 vietą. Aromeda pogrupyje liko antra, finale dėl 7 vietos susitiko su K.Gailiša ir rezultatu 3:0 laimėjo. Vita pogrupyje liko 3 ir II finale ji viską laimėjusi iškovojo 9 vietą.

Džiugu tai, kad iš užsienyje vykstančių turnyrų parsivežame vis daugiau medalių. Ne pirmą kartą parsivežame medalius iš Latvijos, taip pat ir mūsų mažosios sportininkės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė parsivežė medalių iš Estijos. Tikimės ir toliau garbingai atstovauti savo kraštą.