Karolina Kuznecova įveikė Latvijos jaunučių rinktinės narę Nr. 1

2016 m. spalio 22 d. Rygoje įvyko tarptautinis stalo teniso turnyras „Table tennis Friendschip cup“, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos.

Iš Akmenės rajono dalyvavo 5 Akmenės rajono sporto centro auklėtinės – naujaakmeniškės Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė, Karolina Grigaitė, akmenietės Skirmantė Jankauskaitė, Jogailė Putriūtė bei NVŠ programos „Stalo tenisas-sveikata“ moksleivė Vanesa Šemetaitė iš Kivylių.

2005 m. gimimo ir jaunesnės mergaičių amžiaus grupėje dalyvavo 21 žaidėja. Šioje grupėje žaidė Jogailė Putriūtė, kuriai nedaug trūko, kad iš pogrupio patektų į finalinį 12-ką. Kelią pastojo Latvijos atstovė Linina Franciska, prieš kurią pralaimėjo 2:3 rezultatu. Žaisdama paguodos finale, Jogailė patyrė vieną pralaimėjimą 0:3 prieš latvę Sonora Linda Perkona ir laimėjo 3:0 prieš latves Hete Hetere Zagere, ir Viktorija Lavrenova. Bendroje įskaitoje Jogailė užėmė 17 vietą.

2002-2004 m. gimimo mergaičių grupėje dalyvavo 22 sportininkės. Šioje grupėje triumfavo Karolina Kuznecova, kuri laimėjo prieš visas varžoves ir tapo šių varžybų čempione. Karolina kovoje dėl pirmos vietos susitiko su Latvijos mergaičių jaunučių rinktinės nare Nr. 1 Sabina Musajeva iš Rygos. Kova buvo labai įtempta, šį kartą Karolina buvo pranašesnė, laimėdama minimaliu skirtumu 3:2 (penktas setas baigėsi 14:12).

Puikiai sužaidė ir Gabrielė Strodomskytė, kuriai šiose varžybose nepasisekė tik pusfinalyje prieš rygietę Sabiną Musajevą, kuriai pralaimėjo 1:3. Dėl trečios vietos Gabrielė žaidė su Simona Rimkevičiūte iš Joniškio, prieš kurią laimėjo 3:1 ir pasipuošė bronzos medaliu.

Kitoms mūsų sporto centro sportininkėms nepasisekė prasibrauti į finalinį 12-ką. Bendroje įskaitoje Skirmantė Jankauskaitė iškovojo 16 v., Vanesa Šemetaitė 17 v., Jogailė Putriūtė 18 v., Karolina Grigaitė 19 v.

Labai džiaugiuosi mergaičių pergalėmis, puikiai visos žaidė, demonstravo geriausią savo žaidimą ir nesvarbu dėl kurios vietos, svarbu, kad stengėsi, kovojo ir per tai tobulėjama.