Akmeniškiai dalyvavo joniškiečių Romualdo ir Vinco Franckaičių taurės varžybose

2014 m. vasario 1 dieną Akmenės stalo tenisininkai vyko į Joniškį pagerbti brolių dvynių Romualdo ir Vinco Franckaičių garbingą sukaktį. Šios gražios šventės proga kasmet, jau 25 kartą, buvo surengtas tarptautinis stalo teniso turnyras.

Varžybos pradėtos atidarymo ceremonija. Visi gražiai pasveikino sukaktuvininkus, įteikė skirtingas dovanėles.

Į šias varžybas susirinko 82 stalo tenisininkai iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninės Latvijos. Vyrų į turnyrą susirinko 64, o moterų 18. Akmenės rajonui atstovavo gausi 12 sportininkų delegacija.

Asmeninėse varžybose geriausiai iš akmeniškių sužaidė Mindaugas Jomantas, kuris iškovojo 5-6 vietą. Treneris Kęstutis Barauskas šį kartą užėmė 7-8 vietą. Akmenės rajono mergaitės Aromeda Gerčiūtė ir Paula Prelgauskaitė ir Vita Ruginytė suklupo 3 rate ir pasidalino 5-8 vietas.

Taip pat šios varžybose vyko merginų ir vyrų dvejetų kovos. Mišrioje dvejetų grupėje 3-ąją vietą laimėjo Vita Ruginytė ir Paula Prelgauskaitė, mergaitės buvo apdovanotos diplomais ir medaliais. Stipriausiųjų vyrų dvejetų grupėje geriausiai sužaidė Mindaugo Jomanto ir Kęstučio Barausko dvejetas, atrankos į finalą grupėje sėkmingai žaidė Vaidotas Stonis iš Naujosios Akmenės su kuršėniškiu Jeronimu Dauniu.

Po varžybų visi žaidėjai buvo kviečiami ragauti gimtadienio torto.

Taigi, lauksime kitų turnyrų, kurie visuomet būna naudingi, pateikia staigmenų ir palieka įspūdingus prisiminimus.