Stalo teniso turnyras Dobelėje

2013 metų birželio 8 dieną Dobelėje, Latvijos miestelyje, vyko tradicinis stalo teniso turnyras garsiam stalo tenisininkui Vila Gudmanui atminti. Sportininko garbei į šį turnyrą susirinko 29 žaidėjai iš Latvijos ir Lietuvos. Turnyre dalyvavo 7 moterys ir 22 vyrai. Tą pačią dieną buvo žaidžiamos asmeninės ir dvejetų varžybos. Turnyre dalyvavo ir Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ delegacija.

Asmeninių varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 6 pogrupius, po   5  žaidėjus. 2 geriausiai sužaidę pogrupyje žaidė dėl 1–12 vietų. Merginos ir moterys žaidė kartu su vyrais. Akmenės rajono vyrų tarpe geriausiai sužaidė Valdas Norkus iš Naujosios Akmenės, kuris finale iškovojo 6 vietą. Mantas Liachauskas iš Papilės paguodoje užėmė 1 – ąją vietą. Moterų tarpe paguodoje  aukščiausią vietą užėmė Aromeda Gerčiūtė iš Naujosios Akmenės, Aromeda liko 8.

Dvejetų varžybose dalyvavo 14 porų. Jos buvo suskirstytos į 4 pogrupius po 3 – 4 poras. Aukščiausią vietą pogrupyje užėmusi pora finale žaidė 1 minuso sistema. Dėl 1 – 4 vietų. Mūsų krašto dvejetų pora Kęstutis Barauskas ir Mantas Liachauskas tapo turnyro nugalėtojais.

Po varžybų buvome pakviesti į kultūros namus pasivaišinti ir pailsėti.

Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir dovanėlėmis.