STALO TENISININKAI DALYVAVO AKMENĖS MIESTO ŠVENTĖJE!

Mažoji raketė ir jos draugas kamuoliukas vėl Akmenėje. 

2020 m. liepos 24 d. orų dievai visas raketes ir mažuosius kamuoliukus iš miesto aikštės nukėlė į Akmenės gimnazijos sporto salę. Iškalbingas šventės šūkis Visi keliai veda į Akmenę pateisino savo vardą bei pritraukė 25 dalyvius ne tik iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių, bet ir mūsų krašte viešėjusį Olandijos pilietį, užsienyje gyvenančius kraštiečius bei klubo narius. 

Mėgėjų grupės žaidėjai savo varžovų reakciją bei greitį tikrino iškart teisėjams paskelbus varžybų pradžią. Reguliariai treniruotes lankę jau per pirmus savo susitikimus šaltu dušu apliejo tuos, kurie treniravosi mažiau ir taip pasiuntė aiškią žinutę – „treniruotis apsimoka!“ Tuo tarpu šventės dalyvių grupės žaidėjai atvyko be išankstinių lūkesčių į konkrečias vietas turnyrinėje lentelėje, o plačios šypsenos nedingo viso renginio metu. Laimingi dalyvių veidai yra varomoji varžybų organizatorių jėga 🙃

Po keturių valandų atkaklių kovų buvo išaiškinti turnyro nugalėtojai ir prizininkai: Profesionalų grupė: 1 v. Šarūnas Gulbinas (Šiauliai), 2 v. Antanas Budžius (Naujoji Akmenė), 3 v. Mindaugas Jomantas (Agluona-Vokietija) ir Gintautas Bezaras (Naujoji Akmenė). 

Paguodos grupės prizininkai: 1 v. Jonas Dvariškis (Naujoji Akmenė), 2 v. Edvardas Paulauskas (Šiauliai), 3 v. Gintautas Šepkauskas (Kivyliai). 

Mėgėjų grupė: 1 v. Sigitas Glazauskas (Šiauliai), 2 v. Jonas Baliulis (Akmenė), 3 v. Artūras Voras (Vilnius) ir Vladimir Golikov (Naujoji Akmenė). 

Paguodos grupės prizininkai: 1 v. Pijus Vaitekaitis (Akmenė), 2 v. Alvydas Garbenis (Kivyliai), 3 v. Martynas Jemeljanovas (Akmenė). 

Šventės dalyvių grupė: 1 v. Robert Bosman (Olandija), 2 v. Antanas Gedaminskas (Akmenė), 3 v. Žilvinas Žilys (Agluona-Airija) ir Gytis Leliukas (Šiauliai). 

Paguodos grupės prizininkai: 1 v. Artūras Ulmis (Akmenė), 2 v. Einartas Petraitis, 3. Pijus Jonuitis (Akmenė). 

Dėkojame į turnyrą palaikyti bei prizininkus apdovanoti atvykusiems Akmenės rajono sporto centro direktoriui Mantui Mačiui, Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotojui Tomui Martinaičiui, taip pat Akmenės bendruomenės valdybos nariui Aidui Šiurkui, Akmenės gimnazijos direktorei Astai Lipkinienei už suteiktą galimybę organizuoti šias varžybas mokyklos sporto salėje, Nedo Narutavičiaus fotografija už įamžintas turnyro akimirkas, žiūrovams ir visiems, kurie prisidėjo prie šių varžybų organizavimo ir dalyvavimo. 

Atminkite – šypsotis bei treniruotis APSIMOKA 🙂

Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ pirmininkė Loreta Avelienė

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Įveskite teisingą skaičių: *