AKMENĖS KRAŠTO STALO TENISININKAI PENKTI LIETUVOJE!

2020 m. rugsėjo 26 d. Palangoje vyko masiškiausias šalies mėgėjų sporto renginys – XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės.
2020 m. rugsėjo 19 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko atrankos etapas, kur į pagrindinį finalą patenka komandos, kurios užima I – II vietas zoninėse varžybose. Į šį etapą susirinko Akmenės, Joniškio, Radviliškio, Kelmės, Raseinių ir Pakruojo rajonų komandos. Naujosios Akmenės seniūnijos komadą sudarė Vytautas Gedžius, Gintautas Bezaras ir Aromeda Gerčiūtė. Mūsų komandai atrankiniame etape sekėsi neblogai, minimaliu skirtumu 2:3 nusileidome tik Kelmės komandai, atrankiniame etape užimta II vieta🥈 bei iškovotas kelialapis į pagrindinį finalą. Finale mūsų komandai teko susidurti su šešiolika stipriausių Lietuvos seniūnijų komandų. Iš pradžių komandos buvo suskirstytos į pogrupius ir 2 stipriausios komandos pateko į finalą, kuriame buvo išsiaiškinamos visos vietos. Naujosios Akmenės seniūnijos komandai pogrupis buvo nelengvas, nes su visomis komandomis žaidėme pirmą kartą ir buvo įdomu išmėginti savo jėgas su kitais varžovais. Pogrupyje žaidėme ir laimėjome prieš Elektrėnus 3:1, Anykščius 3:0, tačiau kovoje su Antazavės rajono komanda sėkmės šypspjosi varžovams ir pralaimėjome minimaliu skirtumu 2:3. Pogrupyje iškovojome II vietą ir žaidimą tęsėme toliau. Finale susidūrėme su Jonavos komanda ir laimėjome 3:0. Antras susitikimas buvo sudėtingesnis, žaidėme su stipria Laukuvos komanda ir patyrėme pralaimėjimą rezultatu 0:3. Dėl 5 vietos susitikome su Kelmės komanda šį kartą pergalė buvo mūsų rankose – nugalėjome rezultatu 3:1. Labai džiugu, kad Akmenės rajono stalo teniso komandos kasmet dalyvauja Lietuvos seniūnijų varžybose ir užima aukštas vietas. Šiais metais stalo tenisininkai užėmė 5 vietą. Tarp 121 Lietuvos savivaldybių, Akmenės kraštas yra 22 vietoje.

Dėkoju🙏 savo komandos nariams Vytautui Ir Gintautui, treneriams, Akmenės rajono savivaldybės administracijai už suteiktą galimybę atstovauti savo gimtąjį kraštą. Tikiuosi tai ne paskutinės varžybos🏓, kuriose galiu garsinti savo gimtąjį Akmenės rajoną💖