XXIV-asis klubo „Mažoji raketė” gimtadienio turnyras

2019 m. lapkričio 9 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko XXIV-asis Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ gimtadienio turnyras. Į šventinį turnyrą atvyko 39 klubo „Mažoji raketė“ nariai ir draugai (18 iš Akmenės rajono), likusieji – iš Šiaulių, Joniškio, Kuršėnų, Biržų, Telšių, Žagarės, Dobeles (Latvija).

Klubo „Mažoji raketė“ turnyro atidarymo metu su gimtadieniu buvo pasveikinti klubo nariai: sveikinimo žodžius tarė Kuršėnų atstovas Jeronimas Daunys, Joniškio – Romualdas Franckaitis. Gėles ir sveikinimo žodžius nuo moksleivių perdavė Karolina Kuznecova ir Jokūbas Zaveckis, nuo suaugusiųjų klubo narių – Jonas Dvariškis. Klubo pirmininkė padėkojo visiems, atvykusiems į gimtadienio turnyrą, už gražią ilgalaikę draugystę, pasidžiaugė, kad atvykusieji klubo narius sveikino vieni kitus su gimtadieniu.

Varžybos vyrų, moterų ir mėgėjų grupėse.

Mėgėjų grupėje dalyvavo 15 sportininkų. Mėgėjų grupės prizininkais tapo: I v. Alvydas Garbenis (Akmenės r. Kivylių k.), II v. Alvydas Guginis (Naujoji Akmenė), III v. Gytis Vaitekaitis (Šiauliai). Paguodos turnyre prizininkais tapo: I v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė), II v. Paola Valytė (Joniškis), III v. Alanas Bilys (Joniškis), kuris permainingoje kovoje nugalėjo Elijų Antanaitį (Naujoji Akmenė).

Vyrai ir moterys žaidė vienoje grupėse (33 dalyviai), tačiau apdovanoti buvo atskirai.

Turnyre varžėsi 8 moterys ir merginos. Prizininkėmis tapo: I v. Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), II v. Gabrielė Strodomskytė (Naujoji Akmenė), III v. Vera Eriksone (Dobele). Paguodos turnyre prizininkėmis tapo: I v. Loreta Avelienė (Akmenė), II v. Karolina Grigiatė (Naujoji Akmenė), III v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė). Karolina bendroje įskaitoje iškovojo 4 vietą, o Gabrielė – 5 vietą, šios pergalės rodo aukštą mergaičių meistriškumo lygį.

Vyrų grupės nugalėtojais tapo: I v. Kęstutis Barauskas (Akmenė), II v. Gintautas Adomaitis (Akmenė), III v. Evaldas Šteinbergas (Akmenės r. Papilė), 4 v. Dovydas Pagojus (Kuršėnai), 5 v. Mantas Liachauskas (Akmenės r. Papilė). Vyrų paguodos finale prizininkais tapo: I v. Gintaras Ušinskis (Šiauliai), II v. Jonas Dvariškis (Naujoji Akmenė), III v. Jonas Baliulis (Akmenės r. Kruopiai).

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais. Atskirų grupių prizininkams atiteko klubo „Mažoji raketė“ prizai.

Turnyro metu vyravo jauki atmosfera, buvo paruoštas vaišių stalas, prie kurio sportininkai galėjo užkąsti, atsigerti kavos ar arbatos, pasišnekučiuoti.

Džiaugiamės klubo „Mažoji raketė“ 24-uoju gimtadieniu. Dėkoju klubo valdybos nariui Kęstučiui Barauskui už jo neįkainuojamą indėlį į klubo veiklą.

Dėkoju Akmenės rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos plėtojimo projektui „Paskatinkime Akmenės rajono stalo tenisininkus“, kurio lėšomis buvo finansuotos renginio organizavimo išlaidos.