Rygos turnyre dalyvavo sportininkai iš 13 valstybių

2019 m. vasario 15-17 d. Latvijoje, Rygos mieste, įvyko tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras „Riga City Council‘s Youth cup in table tennis“. Į šį turnyrą susirinko sportininkai iš 13 valstybių: Uzkekistano, Azerbaidženo, Didžiosios Britanijos, Farerų salų, Islandijos, Norvegijos, Ukrainos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos. Turnyras vyko prie 19 stalų ir vienoje grupėje varžėsi 50 ir daugiau sportininkų dėl 3 prizinių vietų.

Šiame turnyre dalyvavo 11 Akmenės rajono sporto centro auklėtinių. Vyresniųjų merginų grupėje (iki 18 metų) geriausiai sekėsi žaisti Karolinai Kuznecovai ir Gabrielei Strodomskytei (abi iš Naujosios Akmenės), kurioms pavyko pogrupyje iškovoti II vietą ir prasibrauti į finalinę grupę tarp 32 pajėgiausių žaidėjų. Finalinėse kovose Karolina pelnė 3 pergales ir patyrė vos 2 pralaimėjimus ir tenkinosi 19 vieta. Gabrielė iškovojo 25 vietą.

Vyresniųjų vaikinų grupėje (iki 18 metų) puikiai pasirodė Aleksandras Norbutas iš Kivylių k., kuris stalo tenisą pradėjo mokytis NVŠ programoje „Stalo teniso pradžiamokslis“. Aleksandras pogrupyje iškovojo III vietą, pateko į paguodos finalą, kuriame iš eilės pelnė 3 pergales, pateko į pusfinalį ir jame pralaimėjo.

Jaunųjų mergaičių grupėje (iki 12 metų) geriausiai iš Akmenės rajono sporto centro auklėtinių pasirodė Vita Guginytė iš Naujosios Akmenės, kuri žaisdama paguodos finale prasibrovė iki pat pusfinalio ir jame teko pralaimėti.

Kai kuriems Akmenės rajono sporto centro auklėtiniams tai buvo pirmos varžybos, bet jos paliko didžiulį įspūdį, pamatė daug didelio meistriškumo sportininkų žaidimą ir patys turėjo daug atkaklių kovų.

Dėkojame Akmenės rajono sporto centrui ir Akmenės rajono stalo teniso klubui „Mažoji raketė“ už galimybę sudalyvauti šiame turnyre.