UAB „Nektur“ taurės varžybomis susidomėjo sporto meistras iš Baltarusijos

2018 m. lapkričio 14 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje įvyko UAB „Nektur“ stalo teniso taurės kvalifikacinių varžybų 3 turas. Šiame ture varžėsi net 41 sportininkai iš Baltarusijos, Šiaulių, Joniškio, Žagarės ir Akmenės rajono (24 žaidėjai), tarp kurių 2 mokiniai iš NVŠ programos „Stalo teniso pradžiamokslis“.

Šis turas buvo ypatingas tuo, kad jame dalyvavo žaidėjas iš Baltarusijos Michail Mochnačev. Tai savo laikų sporto meistras, kuris 20 metų padarė pertrauką su stalo tenisu, tiek metų nebežaidė, tačiau atvykęs į Lietuvą susidomėjo šiuo turnyru ir gerąją to žodžio prasme „užsikabino“ sugrįžti į didįjį sportą. Gera žinia yra ta, kad šis vyras naująjį savo gyvenimo etapą planuoja kurti Naujojoje Akmenėje. Pats Michail kalbėjo, kad tiek ilgai nesportavo dėl nemalonios atmosferos tarp Baltarusijos žaidėjų. Kiek tame tiesos sunku pasakyti, bet užsidegimas sugrįžti į didįjį sportą jį paskatino būtent Naujosios Akmenės stalo tenisininkų maloni atmosfera. Šį penktadienį Akmenėje įvyks profesionalų grupės IĮ „Aras“ taurės 3 turo varžybos, kuriame planuoja dalyvauti ir pats Michail.

Kitas džiugus faktas yra tas, kad dalyvių skaičius siekė daugiau nei 40, iš kurių 11 žaidė Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai, treniruojami Kęstučio Barausko. Ir net 13 pradinių klasių mokiniai varžėsi „Nykštukų“ grupėje. 

Šį kartą prizininkais tapo: 1 v. Deividas Žvingila (Joniškis), 2 v. Antanas Budžius (Naujoji Akmenė), 3 v. Giedrius Gudaitis (Šiauliai), 4 v. Viačeslavas Chakimovas (Žagarė), 5 v. Jonas Baliulis (Kruopių k.). Michail Mochnačev tenkinosi 16 vieta, bet jis žaidė su ta pačia rakete, su kuria rinko pergales Baltarusijos arenose prieš 20 metų. Kyla mintys keisti inventorių ir prisikelti kaip feniksui iš pelenų.

 „Nykštukų“ mergaičių grupėje (pradinių klasių mokiniai): 1 v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė), 2 v. Aistrė Barišauskaitė (Joniškis), 3 v. Gabrielė Augustytė (Joniškis). Berniukų grupėje: 1 v. Benas Kaikaris (Naujoji Akmenė), 2 v. Emilijus Generauskas (Naujoji Akmenė) 3 v. Vėjas Gecevičius (Joniškis).

Mergaičių ir berniukų „nykštukų“ grupėse 1 vietas iškovojo Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai. Tai rodo, kad nauja stalo tenisininkų pamaina auga, tikiuosi, kad jie nenuleis rankų nelengvame tobulėjimo kelyje ir savo pergalėmis garsins mūsų Akmenės rajono kraštą.

Sužaistų turų žaidėjų taškų suvestines galite pažiūrėti klubo tinklapyje adresu http://mazojirakete.com/kvalifikacines/.

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas

Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *