Balandžio 26 d. (penktadienį), Akmenėje įvyks profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 8 turas. Registruotis ČIA

UAB “Nektur” stalo teniso taurės iškeliavo į Šiaulius

          Baigėsi beveik metus laiko trukusios mėgėjų grupės UAB “Nektur” taurės stalo teniso varžybos, kurios prasidėjo 2018 m. rugsėjo 13 d. ir baigėsi 2018 m. gegužės 7 d. Varžybos vyko Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje kiekvieną priešpaskutinį mėnesio trečiadienį 18.00 val., o finalinis TOP-16 etapas įvyko Akmenės gimnazijoje. Prizus šioms varžyboms įsteigė ištikimas stalo teniso rėmėjas – UAB “Nektur” vadovas Alvydas Guginis, kuris ir pats aktyviai dalyvavo šiose varžybose.

          Šioje varžybose teisę dalyvauti turėjo vyrai, kurių reitingas LSTA nuo 600 ir žemesnis arba iš viso nėra reitingo sąrašuose ir moterys, kurių reitingas LSTA nuo 100 ir žemesnis arba iš vis nėra reitingo sąrašuose. Varžybos sudarytos iš 9 turų, iš kurių paskutinis buvo finalinis TOP-16. Finaliniame etape dalyvavo sportininkai, kurie po visų kvalifikacinių turų buvo surinkę daugiausiai taškų. Iš viso šiose varžybose dalyvavo 64 sportininkai (iš jų 30 Akmenės rajono) iš Joniškio, Kuršėnų, Šiaulių, Žagarės, Gruzdžių. Dalyvių amžius siekė nuo 9 iki 71 metų. Vidutiniškai kiekviename etape dalyvavo 32 sportininkai.

          Taip pat šiose varžybose varžėsi ir patys mažiausieji, pavadintoje „nykštukų“ grupėje. Daugeliui pradinių klasių moksleiviams, tai yra pirmosios varžybos, tai yra varžybų pradžia į didįjį sportą.

          Į TOP-16 finalą pateko 5 Akmenės rajono stalo tenisininkai, tarp kurių ir pats šių varžybų rėmėjas Alvydas Guginis. Pirmiausiai sportininkai buvo išskirstyti į 4 pogrupius po 4 žaidėjus, iš kurių I-II vietas užėmę žaidėjai tęsė kovas dėl 1-8 vietų, likusieji dėl 9-16 vietų.

          Prizines vietas iškovojo šie sportininkai: 1 v. E. Šteinbergas (Šiauliai), 2  v. G. Vėbra (Šiauliai), 3 v. Z. Skaringa (Šiauliai), 4 v. D. Žvingila (Joniškis), 5 v. E. Paulauskas (Šiauliai). Pats šių varžybų rėmėjas Alvydas Guginis iškovojo 14 vietą. Mažojo finalo prizininkais tapo: 1 v. J. Baliulis (Kruopių k.), 2 v. V. Golikov (Naujoji Akmenė), 3 v. A. Mišeikis (Šiauliai).

          Specialus prizas, geriausiai sužaidusiam moksleiviui, atiteko Deivydui Žvingilai iš Joniškio, kuris užėmė 4 vietą. Geriausiai sužaidusiu senjoru (amžiaus grupėje 60 metų ir vyresni) tapo Viačeslavas Chakimovas iš Žagarės, kuris užėmė 8 vietą. Beje, šis senjoras yra daugkartinis šių varžybų nugalėtojas ir brandžiausias dalyvis.

          Buvo sudarytos 2 „nykštukų“ grupės (1 mergaičių grupė ir 1 berniukų grupė), kuriose varžėsi pajėgiausi Joniškio ir Akmenės rajono sporto centrų auklėtiniai. Berniukų grupėje (6 žaidėjai) prizininkais tapo: 1 v. J. Zaveckis (Sablauskių k.), 2 v. B. Kaikaris (Naujoji Akmenė), 3 v. E. Simonaitis (Joniškis). Mergaičių grupėje (6 žaidėjos) prizininkėmis tapo: 1 v. G. Bosych (Joniškis), 2 v. V. Guginytė (Naujoji Akmenė), 3 v. G. Augustytė (Joniškis).  

          TOP-16 1-3 vietų laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais. 4-5 bei mažojo finalo 1-3 vietų laimėtojai medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais. „Nykštukų“ grupės (mergaitės ir berniukai) 1-3 vietų laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

          Šių varžybų rėmėjui Alvydui Guginiui buvo įteikta padėka, už suteiktą finansavimą organizuoti šias varžybas. Bet kokio renginio organizavimas atima daug laiko ir labai džiaugiuosi, kad Alvydas taupo mano brangų laiką, kad nebereikia gaišti laiko ieškant pinigų šioms varžyboms. UAB „Nektur“ įsteigtais prizais visi dalyviai buvo sužavėti, maži ir dideli.

          Dar kartą tariu didelį Ačiū visiems prisidėjusiems prie šių varžybų vyksmo – rėmėjui Alvydui Guginiui, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktoriui Kęstučiui Kurpiui už suteiktą galimybę organizuoti šias varžybas mokyklos sporto salėje, Ačiū ir mokyklos budinčioms, Irenai ir Sigitai, kurios kantriai išlaukdavo kai kurių užsitęsusių varžybų ir pagaliau Ačiū visiems dalyvavusiems žaidėjams.  

          Būkite sveiki ir iki pasimatymo sekančiame 2018-2019 metų sezone!

 

         Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *