Tradicinis stalo teniso turnyras “Susijimkem, Susiedele” Kivyliuose

2015 m. balandžio 23 dieną Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus sporto salėje mokytojo Dariaus Stonio iniciatyva jau šeštą kartą susirinko Akmenės rajono stalo teniso sporto šakos gerbėjai. Į turnyrą atvyko Akmenės, Naujosios Akmenės ir Kivylių sportininkai, žaisti panoro 9 komandos. Labai džiugu, kad Kivyliams atstovavo 5 komandos, juokavome, kad sekantį kartą rengsime Kivylių čempionatą.

Varžėmės moksleivių ir suaugusiųjų grupėse.

Suaugusiųjų grupėje turnyro nugalėtojais tapo Sporto centro I komanda (Deivydas Jankauskas, Dovydas Sakavičius ir Gražvydas Putrius), atkaklioje kovoje rezultatu 3:2 nugalėję „Veteranus“, kuriems atstovavo Vaidotas Stonis, Vladimir Golikov ir Alvydas Guginis. Dėl III vietos kovėsi 3 Kivylių komandos. Po atkaklios kovos trečiąją vietą laimėjo Kivylių bendruomenės komanda (Antanas Kanavolas, Algis Mačius ir Alvydas Garbenis).

Moksleivių grupėje nugalėjo Sporto centro II komanda (Pijus Vaitekaitis, Vytenis Švažas ir Domantas Putrius), antrąją vietą laimėjo Akmenės gimnazijos komanda (Skirmantė Jankauskaitė, Odeta Ostrauskytė, Dovydas Janavičius ir Dimitrijus Tulin). Dėl III vietos varžėsi 2 Kivylių komandos. Nugalėjo I komanda, kuriai atstovavo Laurynas Dačys, Armandas Šemeta ir Lukas Stulgys.

Dėkojame mokytojui Dariui Stoniui už stalo teniso tradicijų puoselėjimą Kivyliuose.