Tradicinis sportinis-pažintinis žygis po Kelmės rajoną!

2024 metų birželio 18 dieną trisdešimt šeši Akmenės rajono sporto centro stalo teniso skyriaus ir neformalaus vaikų švietimo programų „Tobulėkime kartu su stalo tenisu“ ir „Stalo teniso ABC“ sportininkai iš Naujosios Akmenės, Akmenės ir Papilės kartu su mokytojais Loreta Aveliene ir Lorenu Vismantu bei mamytėmis išvyko į pažintinį–sportinį žygį.

Šis žygis buvo dalinai finansuojamas Akmenės rajono savivaldybės programos projekto „Paskatinkime Akmenės rajono stalo tenisininkus“ lėšomis.

Pirmasis lankytinas objektas – kaimo turizmo sodyba „Gaja“ Kelmės rajone, nuoroda https://m.atostogoskaime.lt/apgyvendinimas/sodyba-gaja/, kurioje yra mini zoologijos sodas ir įrengta pramogų erdvė Dubysos šlaite. Per edukacinę popietę susipažinome su įvairiais gyvūnais ir jų priežiūra, juos maitinome. Pramogų zonoje, iki prasidedant lietučiui, išbandėme įrengtus treniruoklius ir kitus įrenginius.

Sekanti sustojimo vieta – poilsiavietė „Sedula“, įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Kelmės rajone, šalia Tytuvėnų, nuoroda https://sedula.lt/ Ši poilsiavietė pradžiugino batutų parku, įrengtu ežere. Vaikai patyrė neįkainuojamų emocijų, pasitikrino savo ištvermę ir koordinaciją, buvo labai draugiški, padėdami vieni kitiems.

Dėkojame tėveliams už pasitikėjimą, o vaikams už atsakingą elgesį.

Dėkojame Akmenės rajono sporto centrui už bendradarbiavimą.