Balandžio 26 d. (penktadienį), Akmenėje įvyks profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 8 turas. Registruotis ČIA

To dar nebuvo!

2018 m. balandžio 28 d., Šalčininkų tūkstantmečio gimnazijoje, įvyko pajėgiausių Lietuvos jaunučių (iki 15 metų) ir jaunių (iki 18 metų) stalo teniso asmeninės TOP-12 pirmenybės. Į Lietuvos pajėgiausiųjų jaunučių mergaičių gretas prasibrovė ir Akmenės rajono sporto centro auklėtinės – naujaakmenietės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė.

Pirmą kartą istorijoje, Akmenės rajono sporto centro auklėtinės iškovojo prizines vietas asmeninėse varžybose tarp pajėgiausiųjų šalies žaidėjų. Karolina Kuznecova užėmė 2 vietą, o Gabrielė Strodomskytė 3 vietą. Jos abi patyrė tik po vieną pralaimėjimą, prieš šių pirmenybių nugalėtoją Miglę Mortūnaitę iš Vilniaus.

Labai džiaugiuosi už jas abi, nuoširdžiai sveikinu ir noriu palinkėti, kad ši sportinė forma išsilaikytų iki sezono pabaigos, nes dar birželio mėnesį teks žaisti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose. O kad sezono pabaiga būtų sėkminga, vadovaukimės viena paprasta, bet teisinga gyvenimo taisykle – dabartis kuria ateitį… Šiandien rimtai dirbkime, o pergalėmis džiaukimės birželyje J Beje, to paties linkiu ir kiekvienam šių metų abiturientui.

 

Akmenės rajonos sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *