Talentingo stalo tenisininko atminimo turnyras

2019 m. liepos 6 d. Joniškyje jau trečią kartą buvo surengtas stalo teniso turnyras buvusiam talentingam jaunuoliui, stalo tenisininkui Donatui Jakovlevui atminti.

Turnyre susirungė 36 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Akmenės, Rokiškio ir Joniškio krašto. Pradžioje tylos minute buvo pagerbtas D. Jakovlevo atminimas ir padėkos žodį tarė jo artimieji. Donatas būdamas jaunas pateko į nelaimingą atsitikimą ir teko atsisveikinti su žemiška kelionę, bet jis mums visiems išliko mūsų atmintyje kaip doras, sąžiningas, atkaklus ir profesionalus sportininkas.

Iš Akmenės rajono dalyvavo 7 klubo „Mažoji raketė“ sportininkai, tarp kurių geriausiai pasirodė Vilniaus universiteto studentas, aukščiausios lygos žaidėjas iš Akmenės Gintautas Adomaitis, kuris finale 1:3 rezultatu nusileido joniškiečiui Romualdui Franckaičiui ir 2 vietą. Trečiąją vietą iškovojo Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas, kuris žaisdamas dėl trečios vietos labai sunkiai rezultatu 3:2 įveikė 2019 metų Lietuvos mergaičių jaunučių vicečempionę Simoną Rimkevičiūtę iš Joniškio. Bendroje įskaitoje Mantas Liachauskas iš Papilės (šiuo metu gyvena Vilniuje) užėmė penktąją vietą, o tarp vyrų iškovojo 4 vietą. M. Liachauskui kelią dėl prizinių vietų pastojo G. Adomaitis ir K. Barauskas, prieš abu pralaimėta 1:3 rezultatu. Kiti mūsiškiai užėmė šias vietas: naujaakmeniškiai Gintautas Bezaras 8 v., Antanas Budžius 10 v., Jonas Dvariškis 13 v. ir kivyliškis Aleksandras Norbutas 16 v.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais prizais, medaliais ir diplomais, ketvirtąją vietą užėmęs dalyvis taip pat buvo apdovanotas atminimo prizu.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas