Sužaistas UAB „Robidoga“ taurės 2 turas

2016 m. spalio 28 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko antrasis (iš 8) šio sezono profesionalų grupės kvalifikacinės stalo teniso varžybos UAB „Robidoga“ taurei laimėti. Šioms varžyboms prizus įsteigė – UAB „Robidoga“ vadovas Romas Liūnas, kurio įmonė teikia paslaugas, susijusias su miško ruošimu ir medienos pervežimu.

Antrajame ture dalyvavo 27 sportininkai iš Šiaulių, Kuršėnų, Radviliškio, Telšių, Mažeikių, Rietavo, Plungės, Žagarės ir Akmenės rajono (14 žaidėjų).

Šios varžybos yra svarbios tuo, kad jose skaičiuojamas respublikinis stalo tenisininkų reitingas. Džiaugiamės, kad į šiomis varžybomis susidomėjo Rietavo ir Plungės sportininkai, todėl sekančiuose turuose lauksime gausesnio jų būrio žaidėjų.

Šį kartą prizininkais tapo: I v. Gintautas Adomaitis (Akmenė, 96 reitingas) II v. Tadas Dovydaitis (Šiauliai, 223 reitingas), III v. Ramutis Šakėnas (Radviliškis, 113 reitingas), 4 v. Rimantas Lubys (Mažeikiai, 151 reitingas), 5 v. Valdas Norkus (Akmenės r., 174 reitingas), 6 v. Algimantas Krajinas (Plungė, 399 reitingas). Iš viso šiose varžybose dalyvavo 4 merginos, kurios lygiaverčiai kovojo su vyrais. Geriausiai iš jų sužaidė naujaakmeniškė Paula Prelgauskaitė (51 reitingas), kuri bendroje įskaitoje užėmė 14 vietą.

Labai apmaudu, kad dėl asmeninių priežasčių negalėjo atvažiuoti sudalyvauti ir pats šių varžybų rėmėjas Romas Liūnas iš Telšių, tačiau labai tikimės, kad sekančiame ture jis jau galės dalyvauti.

Ačiū visiems varžybų dalyviams ir iki pasimatymo trečiajame ture, kuris turėtų įvykti lapkričio 25 dieną.

 

Varžybų vyr. teisėjas Kęstutis Barauskas

Varžybų protokolai ir turnyrinė lentelė po II turo ČIA

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *