Startavo UAB „Robidoga“ taurės kvalifikacinės varžybos

2016 m. spalio 7 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko pirmasis šio sezono profesionalų grupės kvalifikacinės stalo teniso varžybos UAB „Robidoga“ taurei laimėti. Nuoširdžiai dėkojame šių varžybų rėmėjui – UAB „Robidoga“ vadovui Romui Liūnui, kurio įmonė teikia paslaugas, susijusias su miško ruošimu ir medienos pervežimu.

Dėl UAB „Robidoga“ taurės sportininkai varžysis net 9 mėnesius, per kuriuos bus sužaisti 8 kvalifikaciniai turai ir paskutinis 9 turas bus finalinis – TOP-24. Šiose varžybose teisę dalyvauti turi tie žaidėjai (vyrai ir moterys), kurie yra įtraukti į LSTA reitingo sąrašus. Akmenės rajono sportininkams apribojimų nėra.

Pirmajame ture dalyvavo 25 sportininkai iš Šiaulių, Kuršėnų, Telšių, Mažeikių, Žagarės ir Akmenės rajono (13 žaidėjų).

Varžybų atidaryme dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Momkauskas, kuris pasidžiaugė, kad Akmenės mieste yra aktyviai organizuojamos stalo teniso varžybos, kuriose dalyvauja didelis sportininkų skaičius. Tarybos nariui yra puikiai žinomos bėdos, kad pravesti didelio masto stalo teniso varžybas galimybės yra labai apsunkintos, kadangi Akmenės gimnazijos sporto salė yra per maža, neretai tenka riboti varžybų dalyvių skaičių. Tačiau Saulius Momkauskas visiems pateikė gerą žinią, kad spalio 7 dieną prie Akmenės gimnazijos mokyklėlės buvo įleista kapsulė su valdžios atstovų bei iniciatyvinės grupės narių parašais, kurie liudija, kad 2019 metais bus pastatyta nauja sporto salė pagal šių laikų standartinius reikalavimus. Bus galimybė pastatyti 12 stalų ir pravesti didelio masto tarptautines varžybas bei šalies pirmenybes.

Kadangi šios varžybos gana vėlai prasideda, tik 17.20 val., tai sportininkai iš karto buvo suskirstyti 2 min lentelę ir buvo žaidžiama su visų vietų išaiškinimu. Šios varžybos yra įgavusios didelį svorį, kadangi jose yra skaičiuojamas Lietuvos stalo tenisininkų reitingo taškai. Po 4 valandų žaidimo buvo išaiškinti nugalėtojai, kuriais tapo: I v. Gintautas Adomaitis (Akmenė, 97 reitingas) II v. Kęstutis Barauskas (Akmenė, 120 reitingas), III v. Dovydas Pagojus (Kuršėnai, 257 reitingas), 4 v. Tadas Dovydaitis (Šiauliai, 252 reitingas), 5 v. Valdas Norkus (Akmenės r., 197 reitingas), 6 v. Vytenis Maščinskas (Šiauliai, 444 reitingas). Iš viso šiose varžybose dalyvavo 6 merginos, kurios lygiaverčiai kovojo su vyrais. Geriausiai iš jų sužaidė naujaakmeniškė Aromeda Gerčiūtė (57 reitingas), kuri bendroje įskaitoje užėmė 12 vietą.

Dėkoju visiems varžybų dalyviams, ypač kitų miestų sportininkams, kurie suderina darbo reikalus ir randa galimybę penktadienio vakarą atvykti į Akmenę sudalyvauti stalo teniso varžybose.

 

Varžybų vyr. teisėjas Kęstutis Barauskas

Varžybų protokolai ir turnyrinė lentelė po I turo ČIA

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *