UAB "Nektur" finalinis (paskutinis) 7 turas įvyks birželio 3 d. Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos 5A, mažojoje sporto salėje). IĮ "Aras" finalinis (paskutinis) 7 turas įvyks birželio 5 d. Akmenėje (Laižuvos g. 7). Iki pasimatymo šventiniuose turuose ;)

Startavo UAB „Nektur“ taurės varžybos

2019 m. rugsėjo 11 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje prasidėjo UAB „Nektur“ stalo teniso taurės kvalifikacinių varžybų etapas. Dėl UAB „Nektur“ taurės sportininkai varžysis net 8 mėnesius (kas mėnesį po vieną turą). Kiekviename ture sportininkai renka asmeninius taškus ir kas po visų aštuonių turų surinks daugiausiai taškų, tie taps taurių laimėtojais. Nepaisant to, kad varžybos prasideda 18.00 val. vakaro, į pirmąjį etapą atvyko net 40 sportininkų iš Šiaulių, Joniškio, Žagarės, Kuršėnų, Plungės ir Akmenės rajono (20 žaidėjų).

Varžybų atidarymo metu Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas Kęstutis Barauskas pasveikino Lietuvos stalo teniso asociacijos teisėjų kolegijos pirmininką Romualdą Franckaitį iš Joniškio, kuris šiais metais (su broliu dvyniu Vincu) švenčia 60 metų jubiliejų kaip teisėjo arbitras. Tai įspūdinga patirtis, atsidavimas ir meilė šiam darbui… Man garbė, kad šis žmogus yra mano treneris, pavyzdys visai Lietuvos stalo teniso bendruomenei ir Pasauliui, kaip žymus teisėjas, treneris ir stalo teniso atributikos kolekcionierius. Šio žmogaus nuveiktais darbais mes didžiuojamės ir labai sunkiai įsivaizduoju, kad kada nors jį kas nors aplenks. Ačiū Jums gerbiamas Romualdai už paskirtą gyvenimą stalo tenisui, už tai, kokį jį turime šiandien…

Buvo malonu šiose varžybose, kaip žaidėją, išvysti Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ pirmininkę Loretą Avelienę. Gerbiama Loreta, tikrai nesinori tarti šį posakį – batsiuvys be batų… Jūs pati aktyviai prisidedate prie Akmenės rajono stalo teniso populiarinimo, o pati jau retai kada pasirodote kaip žaidėja, todėl nuoširdžiai prašau neapleiskite šio sporto kaip žaidėja, neužmirškite ir savęs palepinti, pasimėgauti šio žaidimo teikiamą naudą.

Šio sezono atidarymo žodį tarė ir šių varžybų rėmėjas UAB „Nektur“ vadovas Alvydas Guginis, kuris džiaugiasi dalyvių gausa, kad šios varžybos yra tradicinės ir visų mėgiamos bei laukiamos. Varžybų vyr. teisėjas Kęstutis Barauskas padėkojo Alvydui už ištikimybę remiant šias varžybas (ketvirti metai iš eilės), kurios be jokios abejonės yra prasmingos ne tik keliant sportininkų meistriškumą, bet ir sveikatinimo atžvilgiu.

Pirmas turas prasidėjo su didelėmis staigmenomis, visus varžovus įveikė ir pirmąją vietą iškovojo Aleksandras Norbutas iš Kivylių kaimo. Įdomu tai, kad Aleksandras ir praeitame sezone, pirmame ture taip pat tapo nugalėtoju, o kituose turuose net iki prizinių vietų neprasibraudavo. Reikia pabrėžti vieną taisyklę, kuri galioja sporte – tapti čempionu yra kur kas lengviau, nei apginti šį titulą. Smagu, kai tampi čempionu, bet tai nereiškia, kad tai jau yra viršūnė, tuomet reikia dar daugiau dirbti treniruotėse, kad apgintum čempiono vardą. Dažnai žmonės yra linkę „užmigti“ ant laurų, mažiau pastangų įdeda į progresą, išauga perdėtas pasitikėjimas savimi ir labai dažnai tokius žmones gyvenimas pamokina. Aleksandrai, būk protingas ir sumanus vaikinas, išmok šią gyvenimo pamoką ir pakartok šį rezultatą.

Antrąją vietą iškovojo Viačeslavas Chakimovas iš Žagarės, trečiąją vietą Algirdas Pocius iš Šiaulių. Abu šie sportininkai pralaimėjo tik prieš Aleksandrą Norbutą 1:3 rezultatu. Ketvirtąją ir penktąją vietas užėmė naujaakmeniškiai Jonas Dvariškis ir Antanas Budžius.

 „Nykštukų“ grupėje (pradinių klasių mokiniai) dalyvavo 14 sportininkų. Mergaičių grupėje: 1 v. V. Guginytė (Naujoji Akmenė), 2 v. A. Barišauskaitė (Joniškis), 3 v. G. Augustytė (Joniškis). Berniukų grupėje: 1 v. J. Jakutonis (Joniškis), 2 v. E. Simonaitis (Joniškis), 3 v. A. Bylis (Joniškis).

Sužaistų turų žaidėjų taškų suvestines galite pamatyti klubo tinklapyje adresu http://mazojirakete.com/kvalifikacines/.

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *