Startavo naujasis UAB „Nektur“ stalo teniso taurės kvalifikacinių varžybų sezonas

2018 m. rugsėjo 19 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje prasidėjo UAB „Nektur“ stalo teniso taurės kvalifikacinių varžybų etapas. Iš viso sportininkai dalyvaus 9 turuose, iš kurių paskutinis finalinis įvyks 2019 metų gegužės mėnesį. Į pirmąjį etapą atvyko 33 sportininkai iš Šiaulių, Joniškio, Žagarės ir Akmenės rajono (18 žaidėjų).

Varžybų atidaryme dalyvavo Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ pirmininkė Loreta Avelienė, kuri su jubiliejiniais gimtadieniais pasveikino aktyvius klubo narius kruopiškį Joną Baliulį ir naujaakmeniškį Antantą Budžių. Tai pavyzdingi sportininkai, kurie aktyviai treniruojasi stalo tenisą jau daugelį metų ir kuriuos dažnai matome stalo teniso treniruotėse ir varžybose. Sveikinimo žodį tarė ir Akmenės krašto švietimo sistemai nusipelnęs Alfredas Stratas, kuris pasinaudodamas proga pristatė savo naująjį išleistą leidinį „Šimtas latvių liaudies pasakų“. Šis leidinys yra skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti ir yra puiki dovana tėvams ir seneliams, turintiems vaikų ar anūkų. 

Pirmas turas prasidėjo su didelėmis staigmenomis, visus varžovus įveikė ir pirmąją vietą iškovojo Aleksandras Norbutas iš Kivylių kaimo. Tai perspektyvus jaunuolis, kuris nuo 2015 metų pradėjo mokytis stalo teniso pradmenų NVŠ programoje „Stalo teniso pradžiamokslis“, o nuo 2017 metų jis yra Akmenės rajono sporto centro auklėtinis ir siekia sportinių aukštumų. Dažnai Aleksandrui pritrūkdavo psichologinės stiprybės įtemptose kovose, o šį kartą jis buvo stiprus, tiek techniškai, tiek psichologiškai. Labai sunki pergalė buvo prieš gerai visiems žinomą naujaakmenietį Darių Marcinkevičių, prieš kurį 0:2 setais pralaiminėjo ir surado jėgų rezultatą persverti savo naudai 3:2. Lietuvos vyrų komandinėse pirmenybėse III lygoje žaidžiantis naujaakmenietis Antanas Budžius taip pat nesugebėjo atlaikyti Aleksandro atakų, kuriam pralaimėjo 2:3 rezultatu. Dėl pirmos vietos Aleksandras žaidė su Jonu Dvariškiu taip pat iš Naujosios Akmenės, prieš kurį laimėjo 3:1

Šiame ture prizininkai išsidėstė taip: 1 v. A. Norbutas (Kivylių k.), 2 v. J. Dvariškis (Naujoji Akmenė), 3 v. A. Budžius (Naujoji Akmenė), 4 v. G. Gudaitis (Šiauliai), 5 v. J. Baliulis (Krupių k.), 6 v. D. Marcinkevičius (Naujoji Akmenė).

„Nykštukų“ grupėje (pradinių klasių mokiniai) dalyvavo 7 sportininkai. Mergaičių grupėje: 1 v. V. Guginytė (Naujoji Akmenė), 2 v. A. Barišauskaitė (Joniškis), 3 v. D. Lukoševičiūtė (Joniškis). Berniukų grupėje: 1 v. B. Kaikaris (Naujoji Akmenė), 2 v. E. Simonaitis (Joniškis), 3 v. V. Gecevičius (Joniškis).

Didelę padėką išreiškiu ištikimam šių varžybų rėmėjui, nekilnojamo turto agentūros „Nektur“ vadovui Alvydui Guginiui, kuris jau treti metai iš eilės prisideda prie šių varžybų organizavimo. Varžybos turi didžiulę prasmę, daugeliui žaidėjų jos būna neatsiejama gyvenimo būdo dalis. Ačiū Šiaulių ir Joniškio stalo tenisininkams, kurie yra mūsų bičiuliai, su kuriais gražiai draugaujame ir bendradarbiaujame.

Sužaistų turų žaidėjų taškų suvestines galite pažiūrėti klubo tinklapyje adresu http://mazojirakete.com/kvalifikacines/.

 

Akmenės rajono sporto centro

stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentarai (1)

  1. Loreta

    Hari, patikslinkite, klausiate apie Naujosios Akmenės ar Akmenės sporto salės apšvietimą?

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *