Stalo teniso turnyras „Sidabros“ taurei laimėti

2016 m. rugsėjo 10-11 dienomis vyko stalo teniso turnyras skirtas „Sidabros“‘ taurei laimėti. Turnyras vyko erdvioje Joniškio salėje. Į šį turnyrą atvyko stalo tenisininku iš visos Lietuvos. Turnyras vyko dvi dienas. Pirmąją dieną vyko komandinės varžybos, o antrąją – asmeninės.
Akmenės kraštui komandinėse varžybose atstovavo 6 stalo teniso atstovai: Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė, Paula Prelgauskaitė, Gražvydas Putrius, Valdas Norkus, Gintautas Adomaitis. Turnyras buvo pradėtas atidarymo ceremonija. Iš viso moterų komandų susirinko tik 4-ios, o vyrų 13 komandų. Mūsų krašto vyrų komanda tik per plauką liko 4 vietoje, nusileisdami latvių komandai. Merginoms sekėsi geriau, jos iškovojo 3 – ąją vietą.
Antrąją dieną vyko asmeninės varžybos. kuriose netrūko aukšto meistriškumo žaidėjų. Taip pat prie mūsų krašto žaidėjų antrąją diena prisijungė Jonas Dvariškis. Visi stalo tenisininkai buvo išskirstyti į pogrupius. Ir tik pirmąsias dvi vietas užėmę žaidėjai tęsė kovą dėl apdovanojimų. Geriausiai šiame turnyre iš vyrų sekėsi G. Adomaičiui, kuris iškovojo 9 vietą. Iš merginų 3 vietą laimėjo Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė).
Prasidėjus naujajam stalo teniso sezonui, prasideda ir nauji išbandymai, taigi parodykime, ką išsaugojome, o kur dar galime tobulėti.