Stalo tenisininkių pergalės Estijoje

2015 m. rugsėjo 12-13 dienomis, Estijoje, Tartu mieste, perspektyviausios Akmenės rajono stalo tenisininkės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė dalyvavo dviejuose turnyruose, kuriuose žaidė sportininkai iš Estijos, Latvijos , Lietuvos ir Rusijos.

Rugsėjo 12 d. įvyko ELTL Stiga Laste GP1 etapas. Jame dalyvavo 17 mergaičių iki 12 metų amžiaus grupėje. Puikiai sužaidė abi mūsų krašto sportininkės. Karolina, laimėjusi 5 pergales ir patyrusi vos vieną pralaimėjimą, iškovojo garbingą III vietą. Vieną svarbiausių Karolinos pergalių buvo, kai ji žaisdama dėl trečios vietos 3:0 laimėjo prieš Estijos rinktinės narę Adeliną Zulfukarovą. Gabrielės žaidimas buvo taip pat labai geras, tačiau dėl patekimo žaisti dėl trečios vietos ji žaidė prieš savo treniruočių partnerę Karoliną, kuriai šį kartą pralaimėjo 2:3 rezultatu. Gabrielė iškovojo 6 vietą.

Šias varžybas sudaro 8 etapai, kuriuose sportininkai renkasi savo asmeninius taškus pagal iškovotas vietas. Karolinai šiame ture atiteko 65 taškai, Gabrielei 45 taškai.

Rugsėjo 13 d. tame pačiame mieste įvyko žinomos Estijos stalo teniso trenerės Evelin Lestali atminimo turnyras, kuriame mūsų jaunosios stalo tenisininkės ir vėl puikiai sužaidė. Jaunių grupėje Gabrielė Strodomskytė iškovojo III vietą, o Karolina Kuznecova 4 vietą.

Labai džiaugiamės mūsų krašto mergaitėmis, kurios puikiai reprezentuoja ne tik mūsų kraštą už Lietuvos ribų, bet ir visą Lietuvą. Džiugu, kad Estijos stalo teniso atstovai mus kviečia į kiekvienas jų organizuojamas varžybas.