Dėmesio! Mėgėjų grupės UAB "Nektur" taurės 7 turas įvyks kovo 27 d. Naujojoje Akmenėje, o profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 7 turas kovo 29 d. Akmenėje

Stalo tenisininkės dalyvavo trečioje tarptautinėje stovykloje

2018 m. rugpjūčio 11 – 20 dienomis vyko stalo teniso stovykla Dauguose (Alytaus rajonas). Į šią tarptautinę stovyklą yra gaunami vardiniai kvietimai. Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ sportininkės naujaakmeniškės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė jau ketvirtus metus buvo pakviestos treniruotis su Lietuvos jaunučių mergaičių rinktinės žaidėjomis ir trenere Jolanta Prūsiene. Stovykloje dalyvavo vaikai iš Vilniaus, Naujosios Akmenės, Joniškio, Šiaulių ir Maskvos.  Šią vasarą merginos birželio mėn. dalyvavo tarptautinėje stovykloje Šalčininkuose, o liepos mėnesį – Rucavoje (Latvijos Respublika).

     Stalo tenisininkai du kartus per dieną turėjo stalo teniso treniruotes, kurių metu buvo supažindinti su nauja technika, pratimais ir dvi fizinio lavinimo treniruotes, kuriose buvo lavinama vaikų ištvermė ir jėga. Dėkojame stovyklos vadovei Jolantai Prūsienei, kuri nuoširdžiai atliko savo darbą, perteikė jaunajai kartai savo ilgalaikę profesionalios žaidėjos ir trenerės patirtį.

     Už suteiktą galimybę tobulėti prestižinėse stovyklose dėkojame Akmenės rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos programos „Paskatinkime Akmenės rajono stalo tenisininkus“ projektui, kurio lėšomis finansuotos stovyklų išlaidas.

 

Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ narė

Karolina Kuznecova

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *