UAB "Nektur" finalinis (paskutinis) 7 turas įvyks birželio 3 d. Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos 5A, mažojoje sporto salėje). IĮ "Aras" finalinis (paskutinis) 7 turas įvyks birželio 5 d. Akmenėje (Laižuvos g. 7). Iki pasimatymo šventiniuose turuose ;)

Stalo tenisininkai stiprina draugystės ryšius su Liepojos žaidėjais

          Š.m. liepos 20 d. Akmenės rajono stalo tenisininkai vyko į Liepoją (Latvijos Respublika), kurioje buvo surengtas tarptautinis stalo teniso turnyras „Internetional Ping Pong festival in Liepaja“. Iš Akmenės rajono vyko 10 klubo „Mažoji raketė“ sportininkai, iš jų – 6 moksleiviai ir 4 suaugusieji. Iš viso šiose varžybose dalyvavo apie 40 dalyvių iš Latvijos, Lietuvos ir Rusijos.

          Geriausiai iš mūsiškių sužaidė Gintautas Bezaras iš Naujosios Akmenės, kuris vyrų grupėje tapo nugalėtoju. Merginų jaunių grupėje puikiai sužaidė Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), kuri laimėjo prieš visas varžoves ir tapo turnyro nugalėtoja. Vaikinų jaunių grupėje labai nedaug iki prizinės vietos trūko Aleksandrui Norbutui iš Kivylių k., kuris iškovojo 4 vietą.

          Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir specialiais prizais, kuriuos paruošė turnyro organizatorė R. Freiberga.

          Dėkojame Akmenės rajono stalo teniso klubui „Mažoji raketė“ už suteiktas galimybes sudalyvauti šiame turnyre.

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *