Stalo tenisininkai Kalėdiniu turnyru palydėjo 2018 metus

2018 metų gruodžio 22 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko Akmenės rajono stalo tenisininkų kalėdinis turnyras.

Iš viso turnyre dalyvavo 36 Akmenės rajono stalo tenisininkai – 23 moksleivių (tarp kurių ir NVŠ programos „Stalo teniso pradžiamokslis“ mokiniai) ir 13 suaugusiųjų iš Naujosios Akmenės, Akmenės, Papilės, Kruopių k., Sablauskių k., Kivylių k., Ramučių k. ir Gailaičių kaimo.

Moterų grupėje prizininkėmis tapo: 1 v. Gabrielė Strodomskytė (Naujoji Akmenė), 2 v. Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), 3 v. Karolina Grigaitė (Naujoji Akmenė). Paguodos finale: 1 v. Jogailė Putriūtė (Akmenė).

Vyrų grupėje (žaidėjai turintys LSTA reitingą ir neturintys jo) prizininkais tapo: 1 v. Gintautas Adomaitis (Akmenė, LSTA reitingas 74), 2 v. Mantas Liachauskas (Papilė, LSTA reitingas 263), 3 v. Gintautas Bezaras (Naujoji Akmenė, LSTA reitingas 436). Paguodos finale: 1 v. Jonas Baliulis (Kruopių k., LSTA reitingas 959), 2 v. Gintautas Šepkauskas (Kivylių k., LSTA reitingo neturi), 3 v. Jokūbas Zaveckis (Sablauskių k., LSTA reitingo neturi).

Mėgėjų grupėje (žaidėjai neturintys LSTA reitingo) prizininkais tapo: 1 v. Aleksandras Norbutas (Kivylių k.), 2 v. Vilmantas Norkus (Ramučių k.), 3 v. Gintautas Šepkauskas (Kivylių k.). Paguodos finale: 1 v. Antanas Gedaminskas (Akmenė), 2 v. Simonas Knataitis (Naujoji Akmenė), 3 v. Virginijus Gurinas (Naujoji Akmenė).

Nykštukų grupėje (pradinių klasių mokiniai) prizininkais tapo: 1 v. Juras Zaveckis (Sablauskių k.), 2 v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė), 3 v. Emilijus Generauskas (Naujoji Akmenė). Paguodos finale: 1 v. Benas Kaikaris (Naujoji Akmenė), 2 v. Gabija Sarapinaitė (Naujoji Akmenė), 3 v. Emilija Dijokaitė (Naujoji Akmenė).

Kiekvienos grupės 1-3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais, o paguodos finalo 1-3 vietų laimėtojai medaliais ir diplomais. Prizus įsteigė Akmenės rajono sporto centras.

Jauniausia šių varžybų dalyvė buvo Viltė Grišiūtė iš Naujosios Akmenės, kuriai dar tik 7 metai.

Po šių varžybų buvo suorganizuotas šventinis turnyras su bet kuo, tik ne su originalia stalo teniso rakete. Tai tradicinis turnyras, kuris kasmet įgauna vis didesnį populiarumą. Buvo žaidžiama įvairiomis priemonėmis: pjaustymo lentomis, knygomis, savo pagamintomis raketėmis, kompaktinių diskų dėklais, iš laminato išpjaustytomis raketėmis ir kitais daiktais. Pradinių klasių mokiniams buvo leista žaisti su savo raketėmis.

Šventinio turnyro prizininkais tapo: 1 v. Gintautas Adomaitis iš Akmenės, kuris žaidė su knyga, 2 v. Juras Zaveckis iš Sablauskių k., jis žaidė su savo rakete, nes dar yra pradinukas, 3 v. Antanas Budžius iš Naujosios Akmenės, kuris žaidė su savo gamybos rakete, kuri beje buvo originaliausia. Šio turnyro 1-3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir specialiu prizu.

Kaip ir kasmet, turnyrų metu vyko balsavimas nominacijoje Akmenės rajono moksleivė „MISS“ ir moksleivis „MISTERIS“. Balsavime dalyvavo ne tik moksleiviai, bet ir suaugusieji. Mergaitės-moterys balsavo už vaikiną, o vyrai-berniukai už merginą. Suskaičiavus balsus, 2018 metų „MISS“ stalo tenisininkė išrinkta Karolina Kuznecova iš Naujosios Akmenės, o „MISTERIU“ stalo tenisininku išrinktas Juras Zaveckis iš Sablauskių k. Nominacijos laimėtojai buvo apdovanoti pažymėjimais ir specialiomis dovanomis.  

Pasibaigus turnyrams, 18.00 prasidėjo linksmoji dalis – stalo tenisininkų žiburėlis. Šventės programą paruošė nuostabiosios Akmenės rajono sporto centro stalo teniso auklėtinės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė. Jos paruošė viktoriną. Vaikai buvo išskirstyti į keletą komandų ir visos jos sprendė Karolinos ir Gabrielės duotas užduotis. Netruko prabėgti 2 valandos, kai po žaidimų vaikai dalyvavo diskotekoje. Vaikai parodė savo širdį, už darbą dirbant su jais, pasveikino savo mokytoją Kęstutį Barauską.

Šie metai  kaip ir kasmet buvo labai aktyvūs, per metus turėjome 109 įvairiausių turnyrų, renginių, stovyklų ir žygių. Pasiekėme įspūdingų laimėjimų Lietuvoje ir už jos ribų. Ačiū visiems dalyvavusiems, džiaugiuosi, kad mylite šią sporto šaką, savo pergalėmis garsinate Akmenės kraštą ir sportuodami gerinate savo sveikatą. Ačiū savo auklėtiniams, kad klausote manęs, kad esate pažangūs ir pavyzdingi mokiniai. Dėkoju tėveliams, kad manimi tikite, kad palaikote savo vaikus sunkiais ir smagiais momentais. Ačiū rėmėjams, kurie vertina mūsų prasmingą veiklą, kurie prisideda prie idėjų įgyvendinimo. Ačiū Akmenės rajono savivaldybei ir sporto centrui už suteiktas galimybes siekti didelių tikslų, už supratimą ir visokeriopą pagalbą.

Sveikinu visus su artėjančiais 2019 metais. Senuosius metus palikime ramybėje, tai praeitis.. Kurkime šviesesnį rytojų, iš praeities imkime tik tai, kas leidžia tobulėti šiandien. Mažinkime tempą, kad pamatytumėme kiek daug aplinkui yra grožio.. Būkime supratingi ir pakantūs vieni kitiems, būkime taikūs, ir nešvaistykime laiko beprasmybei.. Dažniau atlikite žmogaus prigimties funkciją – dažniau judėti, sportuoti. Būkite sveiki ir laimingi!

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso

mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *