Dėmesio! Mėgėjų grupės UAB "Nektur" taurės 7 turas įvyks kovo 27 d. Naujojoje Akmenėje, o profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 7 turas kovo 29 d. Akmenėje

Sporto stovykla Latvijoje – jau devintą kartą!

2018 m. liepos 1–11 dienomis Akmenės rajono stalo tenisininkės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė dalyvavo tarptautinėje stalo teniso stovykloje Latvijoje. Ji vyko nedideliame miestelyje Rucavoje, į šią stovyklą mūsų klubo nariai vyko jau devintą kartą iš eilės. Stovyklą jau daugelį metų organizuoja Maskvos stalo teniso treneris Viktor Tolkačov. Šiais metais į stovyklą atvyko vaikai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.

         Stovykloje dalyvavo keturiasdešimt penki vaikai, kurie buvo suskirstyti į keturias pajėgumo grupes. Žaidėjai visuomet galėdavo pakilti arba iškristi iš grupės, kurioje jie žaidė per turnyrus, vadinamus rotacijomis. Todėl vaikai visuomet būdavo motyvuoti gerinti savo žaidimą. Jiems padėdavo treneriai, daugiausiai atvykę iš Rusijos. Vienas iš jų, Sankt Peterburgo treneris Vladimir Bril, treniravo pirmąją grupę ir mokė vaikus naujausios stalo teniso technikos! Taip pat fizinį pasirengimą vedė jo žmona Tatjana, kuri stiprino žaidėjų ištvermę ir greitį. Treneriai Vladimir Tolkačov ir Jura Gamajunov, kurie ir įkūrė šią stovyklą, vis dar rodo vaikams, kad tobulėjimui ribų nėra! Vaikai be galo džiaugiasi galimybe mokytis iš jų ir yra dėkingi už jų atsidavimą ir kantrybę.

         Stovyklos išlaidos finansuotos Akmenės rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos plėtojimo projekto „Paskatinkime Akmenės rajono stalo tenisininkus“ lėšomis. Dėkojame už paramą, kurios dėka mūsų rajono stalo tenisininkai gali dalyvauti tarptautinėse stovyklose, įgauti daug patirties, pasisemti naujų žinių, išmokti naujų stalo teniso gudrybių ir atverti savo širdį naujiems įspūdžiams! Ačiū!

 

Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“

narė Gabrielė Strodomskytė

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *