Profesionalų grupės IĮ „Aras“ taurės 2 turas

Spalio 27 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko IĮ „Aras“ taurės 2 turo profesionalų grupės kvalifikacinės stalo teniso varžybos. Šių varžybų finalinio turo prizus įsteigė Akmenės IĮ „Aras“ vadovas Rimantas Kraujutis.

Į antrąjį turą susirinko 32 sportininkai (iš jų 7 moterys-merginos ir 25 vyrai-vaikinai) iš Akmenės rajono (10 žaidėjų) bei Šiaulių, Telšių, Rietavo, Joniškio, Mažeikių, Žagarės ir Kuršėnų.

Šios varžybos turi didelę svarbą, nes jose yra skaičiuojamas respublikinis (LSTA žaidėjų) reitingas. Šį kartą prizininkais tapo: 1 v. Kęstutis Barauskas (Akmenė, LSTA – 102), 2 v. Tadas Dovydaitis (Šiauliai, LSTA – 131), 3 v. Dovydas Pagojus (Kuršėnai, LSTA – 154), 4 v. Mantas Rimeikis (Mažeikiai, LSTA – 69), 5 v. Valdas Vabolis (Šiauliai, LSTA – 697), 6 v. Ričardas Indrišiūnas (Joniškis, LSTA – 129). Geriausiai sužaidusia-mergina tapo naujaakmeniškė Karolina Kuznecova (LSTA – 66), kuri bendroje įskaitoje užėmė 11 vietą.

Iš viso po 2 turų šiose varžybose dalyvavo 41 sportininkas, iš kurių 10 žaidėjų Lietuvos reitinguose užima pirmo šimtuko pozicijas.