Prezidento taurė atiteko akmeniečiams

2018 metų gruodžio 26 dieną jau 24 kartą Joniškyje buvo surengtas stalo teniso turnyras skirtas STK „Sidabra“ pirmininko Gintaro Damalako taurei laimėti. Po Kalėdų senelio apsilankymo prie žaliųjų stalų dėl apdovanojimų stojo varžytis 6 mišrios komandos. Mūsų „Šiaurės vartų“ komandai (Romualdas Franckaitis, Henrikas Baltulis, Povilas Rimkevičius, Justina ir Simona Rimkevičiūtės) nepavyko paskutinis mačas dėl aukso kovojant su Akmenės „Mažosios raketės“ komanda. Pralaimėta kaimynams (Gintautas Adomaitis, Mantas Liachauskas, Gintautas Bezaras, Karolina Kuznecova ir Gabrielė Stradomskytė) minimaliu skirtumu 2:3 ir teko džiaugtis II-ąją vieta. Tręčiąją vietą iškovojo „Džiugo“ rinktinė iš Telšių.

Daug emocijų ir susižavėjimo žiūrovams ir patiems žaidėjams sukėlė asmeninis turnyras žaidžiant su senovinėmis raketėmis. Puikiai jame pasirodė svečiai. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Lukas Vainavičius (antrą kartą iš eilės) iš Telšių, aplenkęs žagarietį Večiaslavą Chakimovą, Alvydą Mikalauską (Telšiai) ir Romualdą Franckaitį. Moterų grupėje lyderystės iš rankų nepaleido Karolina Kuznecova. Šauniai pasirodė joniškietė Rugilė Ulpytė iškovojusi II-ąją vietą. Po jos liko Gabrielė Stradomskytė (Akmenė) ir mūsų jaunoji meistrė Simona Rimkevičiūtė.

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti originalūs prizai, medaliai, taurės ir diplomai.