Paskutiniojo penktojo seto rezultatas 23:21 naujaakmenietėms lėmė 2 bronzos medalius

2018 m. rugsėjo 15-16 dienomis, Vilniuje, vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso žaidynių finalinės varžybos, į kurias suvažiavo pajėgiausi Lietuvos jaunučiai stalo tenisininkai. Varžybos vyko SM „Tauras“ sporto salėje, kurioje dalyvavo 34 berniukai ir 30 mergaičių. Atrankinių varžybų barjerą įveikė ir kelialapius į žaidynių finalą išsikovojo 4 Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai – Tomas Norgėla, Aleksandras Norbutas, Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Kuznecova. Labai gaila, kad dėl sutrikusios sveikatos žaidynių finale negalėjo žaisti Tomas Norgėla.

Asmeninėse varžybose geriausiai sužaidė Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), kuri iš 30 mergaičių užėmė 7 vietą, Gabrielė Strodosmkytė (Naujoji Akmenė) – 10 vietą, o Aleksandras Norbutas (Kivylių kaimas) 33-34 vietą.

Mergaičių dvejete dalyvavo 15 porų, tarp kurių Karolina Kuznecova su Gabriele Strodomskyte iškovojo 3 vietą. Jos pralaimėjo vos vieną susitikimą pusfinalyje prieš vilniečių porą L. Abaravičiūtę ir M. Mortūnaitę 0:3 (10;10;10). Žaisdamos dėl 3 vietos mūsiškės įveikė taip pat vilniečių porą G. Šišanovaitę ir G. Gaidukevič 3:2 (8;8;-10;-8;21), rezultatas stulbinantis, paskutinis setas baigėsi 23:21 mūsiškių naudai.

Berniukų dvejete dalyvavo 17 porų, A. Norbutas žaidė su šilutiškiu L. Raugevičiu, jie iškovojo 15 vietą.

Mišriame dvejete dalyvavo 30 porų. K. Kuznecova žaidė su telšiškiu N. Gusčiu, jie iškovojo 13-16 vietas, G. Strodomskytė žaidė su telšiškiu D. Petrausku, ši pora iškovojo 9-12 vietas, A. Norbutas žaidė su rietaviške K. Maulaite ir iškovojo 25-28 vietas.

Džiaugiuosi savo auklėtinių pasiekimais, kuriais garsina mūsų Akmenės rajono kraštą. Aleksandras Norbutas yra iš kivylių kaimo, kuris stalo teniso pradmenis įgijo NVŠ programoje „Stalo teniso pradžiamokslis“, tęsia darbą Akmenės rajono sporto centre, o šiandien jis jau varžosi pajėgiausių Lietuvos jaunučių stalo teniso žaidėjų gretose. Smagu matyti, kai nuoširdus darbas atneša gražių rezultatų.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas