Paminėtas 22-as klubo „Mažoji raketė” gimtadienis

2017 m. lapkričio 4 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko 22-as Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ gimtadienio turnyras. Į šventinį turnyrą atvyko patys ištikimiausi klubo „Mažoji raketė“ nariai ir draugai – 58 stalo tenisininkai (22 iš Akmenės rajono) ir iš 10 Lietuvos miestų, miestelių. Šiose varžybose dalyvavo 3 mokiniai iš NVŠ programos „Stalo teniso“ pradžiamokslis.

Varžybos vyko trijose grupėse. Vyrų grupėje dalyvavo daugiausiai žaidėjų, iš viso jų buvo 36. Žaidėjai buvo išskirstyti į 8 pogrupius po 4-5 žaidėjus. Iš pogrupio 1-2 vietas užėmę sportininkai kovojo pirmajame finale dėl 1-16 vietų, likusieji žaidė paguodos finale išaiškinant 1-4 vietas. Vyrų grupės nugalėtojais tapo: I v. Gintautas Adomaitis (Akmenė), II v. Raimundas Povilaitis (Kelmė), III v. Tadas Dovydaitis (Šiauliai), 4 v. Rimantas Lubys (Mažeikiai), 5 v. Mantas Rimeikis (Mažeikiai). Vyrų paguodos finale prizininkais tapo: I v. Evaldas Šteinbergas (Papilė-Šiauliai), II v. Jonas Piekautas (Šilutė), III v. Zigmas Mišeikis (Kelmė).

Mėgėjų grupėje dalyvavo 13 sportininkų. Šioje grupėje prizininkais tapo: I v. Jonas Baliulis (Akmenės r., Kruopių k,), II v. Erikas Narušaitis (Papilė), III v. Aleksandras Norbutas (Akmenės r., Kivylių k.). Mėgėjų grupės paguodos turnyro prizininkais tapo: 1 v. Titas Venckus (Šilutė), 2 v. Tomas Norgėla (Naujoji Akmenė), 3 v. Ernestas Pundinas (Šilutė).

Moteru grupėje dalyvavo 9 moterys-merginos. Prizininkėmis tapo: I v. Vita Ruginytė (Akmenės r., Sablauskių k.), II v. Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), III v. Simona Rimkevičiūtė (Joniškis). Paguodos finale nugalėtoja tapo Darinta Ašmantaitė iš Šilutės.

Vyrų grupėje buvo apdovanoti 1-5 vietų laimėtojai, paguodos finale 1-3 vietų laimėtojai, moterų grupėje 1-3 vietų laimėtojos ir paguodos nugalėtoja, mėgėjų grupėje 1-3 vietų laimėtojai ir paguodos 1-3 vietų laimėtojai. Prizininkai išsikovojo taures, medalius ir diplomus.

Turnyro metu vyravo jauki atmosfera, buvo paruoštas vaišių stalas, prie kurio sportininkai galėjo užkandžiauti, atsigerti kavos ar arbatos, pasišnekučiuoti..

Visose grupėse nugalėtojais tapo Akmenės rajono sportininkai, didžiuojamės savo sportininkais, jų entuziazmu sportuoti ir svariomis jų pergalėmis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, Loretai linkime sveikatos, gražių įdėjų, o klubui – visokeriopos sėkmės, kad jis nenustotų augti ir toliau būtų toks aktyviai veiklus ir populiarus.