Naujosios Akmenės miesto suaugusiųjų stalo teniso pirmenybės

2013 m. sausio 16 ir 23 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progiminazijos sporto salėje Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ valdybos nario, ilgamečio stalo teniso veiklos puoselėtojo Naujosios Akmenės mieste, Alfredo Strato iniciatyva po daugelio metų atgaivintos Naujosios Akmenės miesto suaugusiųjų stalo teniso pirmenybės.

Dvylika naujaakmeniečių – stalo teniso mėgėjų – dalyvavo Naujosios Akmenės miesto 2013 metų asmeninėse pirmenybėse. Po atkaklių kovų rajono centro pirmenybių nugalėtoju tapo Vaidotas Stonis. Dėl 2-4 vietų kovoję Antanas Budžius, Romanas Dvariškis ir Arūnas Diglys surinko po 8 taškus, todėl vietas nulėmė tarpusavio susitikimų setų santykis. Antrąją vietą iškovojo Antanas Budžius, trečiąją – Arūnas Dyglys, ketvirtoje vietoje liko po daugelio metų pertraukos sugrįžęs prie stalo teniso stalo Romanas Dvariškis.

Naujosios Akmenės miesto čempionas apdovanotas taure, medaliu ir diplomu, prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais.