Naujakmenietės stalo tenisininkės Lietuvos penketuke!

2019 m. sausio 13 d. Joniškyje vyko Lietuvos jaunių (iki 18 metų) komandinis stalo teniso čempionatas, kuriose dalyvavo 10 pajėgiausių Lietuvos merginų ir vaikinų komandų. Deja, bet prasibrauti į geriausių Lietuvos jaunių komandų 10-ką iš Akmenės rajono sporto centro pavyko tik merginoms – naujaakmenietėms Karolinai Kuznecovai, Gabrielei Strodomskytei, Karolinai Grigaitei, Vitai Guginytei ir Erimidai Teslionokaitei iš Gailaičių k.

Tai vienos svarbiausių sezono varžybų, todėl nenuostabu, kad joms buvo atsakingai ruoštasi. Pagal komandų reitingo skirstymą Akmenės rajono sporto centro merginos užėmė 6 poziciją ir jos pateko į 2-ąjį pogrupį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo nebuvo palankus variantas. Pogrupyje įveikėme Alytaus ir Mažeikių komandas, tačiau apmaudžiai teko nusileisti Panevėžio ir Vilniaus rajono merginų komandoms 1:3 rezultatu ir į finalinį ketvertuką nepavyko prasibrauti, nors kovos buvo labai atkaklios, bet šį kartą sėkmė kovoti dėl medalių nuo mūsų nusisuko. Po visų komandinių susitikimų vietos pasiskirstė taip: 1 v. Panevėžys, 2 v. Vilniaus r., 3 v. Vilnius, 4 v. Kaunas, 5 v. Akmenė, 6 v. Šiauliai, 7 v. Alytus, 8 v. Joniškis, 9 v. Jonava, 10 v. Mažeikiai.

Balandžio mėnesį įvyks Lietuvos jaunių (iki 16 metų) komandinis čempionatas, kuris pernai metais įvyko Naujosios Akmenės sporto rūmuose, labai tikiuosi, kad ir šiais metais šis čempionatas įvyks mūsų krašte.

 

Akmenės rajono sporto centro

Stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *