Naujaakmenietės tapo Lietuvos rajonų jaunių vicečempionėmis

2019 m. lapkričio 24 dieną Telšiuose vyko Lietuvos rajonų jaunių (iki 18 metų) komandinis stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi 8 merginų ir 10 vaikinų komandos. Šiame čempionate dalyvavo Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai: merginų grupėje – Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Grigaitė, vaikinų grupėje – Aleksandras Norbutas, Tomas Norgėla ir Jokūbas Zaveckis.

Šiame čempionate Akmenės rajono sporto centro auklėtinės merginos iškovojo 2 vietą. Šį kartą tapti čempionėmis joms kelią pastojo pasistiprinusi Mažeikių r. komanda, prieš kurią pralaimėjome 1:3 rezultatu. Įveikėme šias komandas: Jonavos r. 3:1, Vilkaviškio r. 3:1, Telšių r. 3:0 ir labai įtemptoje kovoje Šalčininkų r. 3:2. Merginų komandų vietos pasiskirstė taip: 1 v. Mažeikių r., 2 v. Akmenės r., 3 v. Jonavos r., 4 v. Šalčininkų r., 5 v. Vilkaviškio r., 6 v. Joniškio r., 7 v. Telšių r., 8 v. Alytaus m.

Vaikinų grupėje mūsiškiams sekėsi kukliau, jie iškovojo 8 vietą, nors galimybę iškovoti aukštensę poziciją tikrai turėjo. Mūsiškiai įspūdingai sužaidė prieš stiprius varžovus iš Šalčininkų r., jiems pralaimėjome 2:3 rezultatu. Taip pat lygioje kovoje nusileidome Širvintų r. 1:3, Alytaus m. 1:3 ir lengvoje kovoje pralaimėjome prieš Mažeikių r. 1:3, Vilkaviškio r. 0:3 ir laimėjome prieš Joniškio r. 3:0. Vaikinų komandų vietos pasiskirstė taip: 1 v. Mažeikių r., 2 v. Šalčininkų r., 3 v. Jonavos r., 4 v. Telšių r., 5 v. Širvintų r., 6 v. Alytaus m., 7 v. Vilkaviškio r., 8 v. Akmenės r., 9-10 v. Joniškio r. ir Ukmergės r.

Akmenės rajono sporto centro auklėtinės pateko į 2020 metais sausio mėnesį vyksiantį Lietuvos jaunių (iki 18 metų) komandinį stalo teniso čempionatą, kuriame varžysis 10 pajėgiausių Lietuvos merginų komandų.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas