My Calendar

Month Week Day
Gegužė 2019
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2019-04-29 2019-04-30

Category: GeneralLietuvos mini jaunučių (2008) asmeninių pirmenybių zoninės varžybos Panevėžys

Lietuvos mini jaunučių (2008) asmeninių pirmenybių zoninės varžybos Panevėžys
2019-05-01 2019-05-02 2019-05-03 2019-05-04 2019-05-05
2019-05-06 2019-05-07 2019-05-08

Category: GeneralMėgėjų grupės UAB „Nektur“ finalas TOP-16, Naujoji Akmenė, atvykimas iki 18.00 val.

Mėgėjų grupės UAB „Nektur“ finalas TOP-16, Naujoji Akmenė, atvykimas iki 18.00 val.
2019-05-09 2019-05-10 2019-05-11

Category: GeneralKelmės "Mero taurė-2019" (amžiaus grupės iki 50 metų ir 50+)

Kelmės "Mero taurė-2019" (amžiaus grupės iki 50 metų ir 50+)

Category: GeneralLietuvos mini jaunučių (2008) asmeninis čempionatas

Lietuvos mini jaunučių (2008) asmeninis čempionatas

Category: GeneralLSTA taurės Finalas dėl 1-8 vietų (pateko G. Strodomskytė) Vilnius (Grigiškės)

LSTA taurės Finalas dėl 1-8 vietų (pateko G. Strodomskytė) Vilnius (Grigiškės)

Category: GeneralŽemaitijos II lyga 2 turas Salantai

Žemaitijos II lyga 2 turas Salantai
2019-05-12

Category: GeneralLietuvos mini jaunučių (2008) asmeninis čempionatas

Lietuvos mini jaunučių (2008) asmeninis čempionatas

Category: GeneralŽemaitijos I lyga 2 turas Salantai

Žemaitijos I lyga 2 turas Salantai
2019-05-13 2019-05-14 2019-05-15 2019-05-16 2019-05-17

Category: GeneralProfesionalų grupės IĮ "Aras" finalas TOP-24, Akmenė, atvykimas iki 17.00 val.

Profesionalų grupės IĮ "Aras" finalas TOP-24, Akmenė, atvykimas iki 17.00 val.
2019-05-18 2019-05-19
2019-05-20 2019-05-21 2019-05-22 2019-05-23 2019-05-24 2019-05-25

Category: GeneralŽemaitijos aukščiausia lyga 3 turas Telšiai

Žemaitijos aukščiausia lyga 3 turas Telšiai
2019-05-26

Category: GeneralŽemaitijos II lyga 3 turas Tauragė

Žemaitijos II lyga 3 turas Tauragė
2019-05-27 2019-05-28 2019-05-29 2019-05-30 2019-05-31

Category: GeneralLietuvos mokyklų žaidynių finalas dėl 1-6 vietų Klaipėda

Lietuvos mokyklų žaidynių finalas dėl 1-6 vietų Klaipėda
2019-06-01

Category: GeneralLietuvos mokyklų žaidynių finalas dėl 1-6 vietų Klaipėda

Lietuvos mokyklų žaidynių finalas dėl 1-6 vietų Klaipėda

Category: GeneralŽemaitijos I lyga 3 turas Klaipėda

Žemaitijos I lyga 3 turas Klaipėda
2019-06-02

Category: GeneralŽemaitijos II lyga 4 turas Tverai

Žemaitijos II lyga 4 turas Tverai