Moksleiviai varžėsi dėl Ramučių gimnazijos taurės

2019 m. birželio 12 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje įvyko tradicinis atviras stalo teniso turnyras Ramučių gimnazijos taurei laimėti.

Dėl aktyvaus krūvio mokslo metų pabaigoje varžybos nusikėlė labai vėlai, į birželio vidurį, kai lauke 25 laipsniai šilumos, kai pradinukai jau atostogauja, kai besėdint sporto salėje liejasi prakaitas.

Šį kartą dalyvavo 10 mokinių iš Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos, „Saulėtekio“ progimnazijos ir Akmenės gimnazijos.

Karolina Kuznecova iš Ramučių gimnazijos 1 kl sėkmingai įveikė visus 9 varžovus ir tapo šių varžybų nugalėtoja. Beje, Karolina pasirinko žaisti su labai sena rakete, kuriai mažiausiai yra 20 metų ir ant abiejų pusių užklijuotos gumos su dantukais.

Antrąją vietą iškovojo Akmenės gimnazijos moksleivis Aleksandras Norbutas iš Akmenės gimnazijos 9 kl. Jam teko pralaimėti tik prieš K. Kuznecovą 1:3 rezultatu. Trečiąją vietą užėmė Tomas Norgėla iš „Saulėtekio“ progimnazijos 8 kl. Tomas pralaimėjo prieš A. Norbutą 1:3 ir prieš K. Kuznecovą 0:3.

Taip pat buvo apdovanoti ir „Nykštukai“ (pradinių klasių mokiniai), kurie visi buvo iš „Saulėtekio“ progimnazijos. Geriausiai iš jų sužaidė V. Guginytė 3 kl., kuri bendroje lentelėje užėmė 5 vietą. II vieta atiteko Jurui Zeveckiui 4 kl., kuris bendroje lentelėje užėmė 6 vietą. III vieta tenkinosi Gabija Sarapinaitė 3 kl., kuri bendroje lentelėje užėmė 7 vietą.

Visų grupių laimėtojai buvo apdovanoti Ramučių gimnazijos taurėmis, diplomais ir mokytojo Vitalijaus nupirktais saldžiais prizais bei plakatais su Pasaulinio lygio žaidėjais. Varžybas pravedė Ramučių gimnazijos moksleivė Gabrielė Strodomskytė 1kl. (Akmenės rajono sporto centro auklėtinė), kuri puikiai susidorojo su šia užduotimi.

Esu dėkingas Ramučių gimnazijos kūno kultūros mokytojui Vitalijui Sobenkai, kuris didžiulį dėmesį rodo Akmenės rajono stalo tenisui, jo populiarinimui. Tik jo dėka šios varžybos tradicinės ir vaikų laukiamos. Kiekvienas padarytas darbas su meilę duoda vaisių… Tik reikia nenuleisti rankų, tęsti pradėtus darbus, tikėti ką darai, turėti kantrybės išlaukti vaisių ir mėgautis jais. Aleksandras Norbutas kažkada buvo NVŠ programos „Stalo teniso pradžiamokslis“ mokinys, o šiandien jis jau žaidžia Akmenės rajono kvalifikacinėse stalo teniso varžybose, profesionalų grupėje… Gera širdžiai, kai tavo eikvojamos pastangos duoda vaisių dvasiniam pakilimui… Visų mylimas ir gerbiamas Vitalijau, dėkoju už Jūsų neabejingumą stalo tenisui, už pasišventimą mokytojo darbui, už lengvą, paprastą ir nuoširdų bendradarbiavimą. Labai tikiuosi, kad Ramučių gimnazijos taurės varžybos įvyks ir sekančiais metais.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas