LSD „Žalgirio“ žiemos sporto spartakiados atgarsiai

2013 m. sausio 26 d. Alytaus sporto ir reakreacijos centre vyko LSD „Žalgiris“ žiemos spartakiados šaškių, šachmatų ir stalo teniso varžybos. Akmenės rajonui atstovavo jaunimo stalo teniso ir šaškių komandos.

Stalo teniso komandinės varžybos (2 vaikinai, 1 mergina) vyko 4 amžiaus grupėse: iki 30 metų, nuo 30 metų atskirai miestų ir rajonų tarpe. Akmenės rajono komanda, atstovaujama Kristinos Nekrašaitės, Valdo Norkaus ir Manto Liachausko, sėkmingai dalyvavo iki 30 metų amžiaus grupėje. Akmenės stalo tenisininkai nugalėjo Ignalinos ir Utenos komandas bei pralaimėjo Jonavos rajono sportininakms ir iškovojo II vietą.

Sveikiname LSD „Žalgiris“ žiemos spartakiados stalo teniso komandinių varžybų prizininkus!