Laimi tie, kurie daugiausiai treniruojasi!

Birželio 5 d., Akmenės gimnazijos sporto salėje, įvyko profesionalų grupės IĮ “Aras” stalo teniso taurės finalinis 7 turas, kuriame buvo išaiškinti 2020 metų IĮ “Aras” taurių nugalėtojai. Per visus 7 turus  šiose varžybose dalyvavo 44 sportininkai iš Akmenės rajono bei Šiaulių, Telšių, Joniškio, Mažeikių, Kelmės, Kuršėnų, Tauragės ir Žagarės.

Visi 7 šių varžybų turai buvo oficialūs, nes juose buvo skaičiuojamas Lietuvos stalo teniso asociacijos žaidėjų reitingas. Teisę dalyvauti varžybose turėjo visi, kurie yra įtraukti į Lietuvos stalo teniso žaidėjų sąrašą.

TOP-5 grupės prizininkais tapo: 1 v. K. Barauskas (Akmenė, 189 tšk.), 2  v. Š. Gulbinas (Šiauliai, 137 tšk.), 3 v. Z. Skaringa (Šiauliai, 124 tšk.), 4 v. M. Gaudiešius (Telšiai, 92 tšk.), 5 v. G. Gudaitis (Šiauliai, 84 tšk.).

LSTA reitingas 300+ grupės prizininkais tapo: 1 v. J. Dvariškis (Naujoji Akmenė, 73 tšk.), 2 v. G. Bezaras (Naujoji Akmenė, 70 tšk.), 3 v. H. Baltulis (Joniškis, 65 tšk.).

LSTA reitingas 600+ grupės prizininkais tapo: 1 v. V. Chakimovas (Žagarė, 65 tšk.), 2 v. E. Paulauskas (Šiauliai, 56 tšk.), 3 v. G. Šepkauskas (Kivylių k., Akmenės r., 53 tšk.).

Moterų grupės prizininkėmis tapo: 1 v. G. Strodomskytė (Naujoji Akmenė, 83 tšk.), 2 v. K. Kuznecova (Naujoji Akmenė, 76 tšk.), 3 v. S. Rimkevičiūtė (Mažeikiai, 63 tšk.).

Akmenės rajono sporto centras įsteigė specialius prizus geriausiai sužaidusiems moksleiviams, kurie atiteko Gabrielei Strodomskytei, kuri bendroje įskaitoje tarp 44 salyvių užėmė 6 vietą ir Aleksandrui Norbutui, kuris bendroje įskaitoje užėmė 18 vietą.

Nuoširdus Ačiū gerbiamam IĮ „Aras“ vadovui Rimantui Kraujučiui, kuris jau treti metai iš eilės remia šias varžybas ir padeda Akmenės rajono perspektyviausiems stalo tenisininkams siekti sportinių aukštumų. Tai Akmenės miestelio šviesuolis, kuklus žmogus, tačiau turintis didelę širdį. Tai žmogus, kuris nuoširdžiai myli savo kraštą ir ypač prisideda prie Akmenės rajono bendruomenės veiklų.

Ačiū Akmenės gimnazijos direktorei Astai Lipkinienei už suteiktą galimybę organizuoti šias varžybas mokyklos sporto salėje ir visiems, kurie prisidėjo prie šių varžybų organizavimo ir dalyvavimo.

Tapkite savo tikslų čempionais, tobulėkite nuolat, niekada nesustokite ir nepasiduokite, būkite dėkingi ir pagarbūs vieni kitiems. Ir supraskite, kad laimi tie, kurie daugiausiai treniruojasi!