Kiekvienais metais vis aukštesni stalo tenisininkių rezultatai

2013 m. gegužės 10-11 dienomis Šalčininkų ,,Tūkstantmečio’’ gimnazijoje vyko Lietuvos jaunučių (gim. 1999m. ir jaunesni) komandinės – asmeninės pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo 8 pajėgiausios  Lietuvos jaunučių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio miestų bei Akmenės, Joniškio, Vilkaviškio, Jonavos ir Šilalės rajonų.

Akmenės rajono mergaičių komanda pateko žaisti į antrąjį pogrupį. Jame pralaimėta prieš Vilnių 0:3, Šiaulius 1:3 bei laimėta prieš Joniškį 3:0. Pogrupyje iškovojo 3 vieta. Dėl 5 vietos žaista prieš Vilkaviškio mergaičių komandą, prieš kurią įtemptoje kovoje mūsiškės laimėjo rezultatu 3:0. Taigi, Akmenės rajono mergaičių komanda Lietuvos jaunučių komandiniame čempionate iškovojo 5 vietą.

Nors šį kartą nepavyko atiduoti visų savo jėgų, noro ir ryžto, tačiau iškovota 5 vieta Lietuvoje yra labai aukštas nuoširdžiai dirbančių Akmenės rajono sporto centro auklėtinių ir jų trenerio Kęstučio Barausko pasiektas rezultatas.   Antrąją varžybų dieną įvyko asmeninės varžybos, kuriose dalyvavo pajėgiausi Lietuvos jaunučiai – 37 mergaitės ir 37 berniukai. Asmeninės varžybos buvo pravestos 2 minusų sistema su visų vietų išaiškinimu. Akmenės rajono mergaitės Lietuvoje iškovojo šias vietas: Vita Ruginytė (Sablauskiai) – 10 vieta, Aromeda Gerčiūtė (Naujoji Akmenė) – 12 vieta., Paula Prelgauskaitė (Naujoji Akmenė) – 14 vieta, Iridė Tamašauskaitė (Akmenė) – 18 vieta.

Smagu, kad Akmenės rajono mergaitėms sparčiai kyla sportinis meistriškumas, joms pavyko prasibrauti į pajėgiausių Lietuvos jaunučių aštuonioliktuką. Sekančiais metais pasiryžime atiduoti visas jėgas, kad ir toliau garsintumėme Akmenės rajoną.

Akmenės rajono sporto centro auklėtinė Aromeda Gerčiūtė

Nuotraukoje: Lietuvos jaunučių pirmenybių  dalyvės (iš kairės I.Tamašauskaitė, V. Ruginytė, A. Gerčiūtė ir P. Prelgauskaitė)