Karolina Kuznecova – Lietuvos rajonų jaunių čempionė

2017 m. kovo 22 d. Telšių sporto ir rekreacijos sporto salėje įvyko Lietuvos rajonų jaunių (iki 18 metų) asmeninės stalo teniso pirmenybės. Iš kiekvieno Lietuvos rajono bei Alytaus ir Klaipėdos miestų buvo galima išstatyti po 2 pajėgiausias merginas ir 4 vaikinus. Šiose pirmenybėse dalyvavo 21 mergina ir 38 vaikinai. Iš Akmenės rajono atstovavo naujaakmenietės Karolina Kuznecova, Paula Prelgauskaitė, sablauskietis Mantas Ruginis ir akmeniečiai Domantas Putrius, Pijus Vaitekaitis ir Dovydas Janavičius.

Didžiulę staigmeną pateikė naujaakmenietė Karolina Kuznecova, kuri tapo šių pirmenybių čempionė. Karolinai nebuvo lengva, nes varžovės buvo 4 metais vyresnė už ją. Labai džiaugiamės šia svaria Karolinos pergale. Šiek tiek iki prizinių vietų pritrūko Paulai Prelgauskaitei, kuri užėmė 7 vietą.

Vaikinų grupėje puikiai kovojo Mantas Ruginis, kuris užėmė 7 vietą. Kitiems mūsų rajono sportininkams sekėsi kukliau, jie nepraėjo pogrupio etapo ir užėmė 17-38 vietas.

Sveikiname Karoliną Kuznecovą tapus Lietuvos rajonų jaunių stalo teniso čempione, kuri  2017 metais tapo Akmenės rajono suaugusiųjų moterų grupės čempione.