Rugsėjo 20 d. (penktadienį), Akmenėje įvyks profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 1 turas. Registruotis ČIA

Karolina Kuznecova į Naująją Akmenę parvežė bronzos medalį

Kovo 16-17 dienomis Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunių (iki 18 metų) stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi pajėgiausi šalies sportininkai – 32 vaikinai ir 32 merginos. Į geriausiųjų gretas prasibrovė ir Akmenės rajono sporto centro auklėtinės Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Kuznecova, abi iš Naujosios Akmenės. Sportininkai varžėsi asmeninėse, dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose.

        Asmeninėse varžybose geriau sužaidė Gabrielė Strodomskytė (Lietuvos reitinge 38 raketė), kuriai trūko tik vienos pergalės, kad patektų į pusfinalį. Dėl patekimo į pusfinalį jai kelią pastojo panevėžietė, 2019 metų Lietuvos moterų vicečempionė, Augustė Melaikaitė (Lietuvos reitinge 6 raketė), prieš kurią pralaimėjo setais 1:3. Gabrielė kovojo dėl 7 vietos prieš vilnietę Gerdą Šišanovaitę (Lietuvos reitinge 10 raketė) ir teko pripažinti varžovės pranašumą rezultatu 1:3 bei tenktinis 8 vieta.

         Karolina Kuznecova (Lietuvos reitinge 47 raketė) asmeninėse varžybose pralaimėjo tik du susitikimus. Labai skaudžiai susiklostė pirmas Karolinos susitikimas prieš šalčininkiete Veronika Romaško (Lietuvos reitinge 81 raketė). Esant 2:2 setams, lemiamame sete Karolina buvo priekyje 9:4 taškais, trūko vos dviejų taškų iki pergalės, bet deja, varžovė puikiai sužaidė pabaigą ir teko pripažinti varžovės pranašumą. Po skaudaus pralaimėjimo Karolina išliko stipri, 3:1 įveikė jonavietę Juliją Zavarziną (Lietuvos reitinge 73 raketė), 3:0 joniškietę Simoną Rimkevičiūtę (Lietuvos reitinge 64 raketė), 3:2 panevėžietę Laura Grigorukaitę (Lietuvos reitinge 61 raketė). Antrą pralaimėjimą K. Kuznecova patyrė prieš savo treniruočių partnerę G. Strodomskyte 0:3. Po šios kovos Karolinos laukė labai stipri varžovė iš Vilniaus Meida Sereikaitė (Lietuvos reitinge 16 raketė), prieš kurią labai sunkiai laimėjo 3:2, penktame sete 13-11. Dėl 9 vietos susitiko su kitą vilnietę Gabiją Abaravičiūtę (Lietuvos reitinge 55 raketė), prieš kurią taip pat šventė pergalę 3:1 rezultatu. Karolina su 5 pergalėm ir 2 pralaimėjimais užėmė 9 vietą.

         Merginų dvejete dalyvavo 15 porų. Labai nesėkmingai buvo sužaistas pirmas susitikimas prieš jonavietę J. Zavarziną ir gargždiškę M. Mikalauskytę, kurioms K. Kuznecova ir G. Strodomskytė apmaudžiai pralaimėjo rezultatu 0:3 ir toliau kovų nebetęsė.

         Mišrių dvejetų varžybose varžėsi 26 poros, kuriame puikiai sužaidė K. Kuznecova su uteniškiu O. Juodeliu. Dėl patekimo į pusfinalį jie sugebėjo 3:2 įveikti antrą porą pagal pajėgumą V. Mečionį ir G. Šišanovaitę, abu iš Vilniaus. Pusfinalyje 1:3 rezultatu teko pripažinti vilnietės K. Riliškytės ir šalčininkiečio L. Laketčenko pranašumą. K. Kuznecovos ir O. Juodelio pora iškovojo bronzos medalius ir tai yra pirmas Akmenės rajono žaidėjo iškovotas medalis Lietuvos jaunių stalo teniso čempionato mišrių dvejetų varžybose per visą Akmenės rajono sporto istoriją.   

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *