Kane‘s Arenos turnyro prizus iškovojo klubo „Mažoji raketė“ nariai

2017 m. vasario 12 d. Šiauliuose vėlai vakare startavusiame stalo teniso turnyre KANE’S ARENOS taurei laimėti mėgėjų grupėje dalyvavo 34 žaidėjai iš Šiaulių, Radviliškio, Kuršėnų, Akmenės miestų ir rajonų.

Varžybos vyko labai atkakliai ir nenuspėjamai. Turnyre šauniai žaidė Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ atstovai – akmeniškė, dabar šiaulietė Ingrida Gečaitė, Albertas Adomaitis iš Kruopių ir  papilėniškis, šiuo metu šiaulietis Evaldas Šteinbergas. Pirmąją vietą daugumos dalyvių nuostabai iškovojo LSTA reitingo neturintis Evaldas Šteinbergas. Antras šiame ture liko kruopiškis Albertas Adomaitis (LSTA reitingas 806), o trečias – mūsų klubo draugas šiaulietis Šarūnas Gulbinas (LSTA reitingas 653), ketvirtą vietą iškovojo radviliškietis Daumantas Burba. Ingrida, žaisdama su vyrais, pateko į pirmąjį šešioliktuką ir iškovojo 9 vietą.

Klubo „Mažoji raketė“ nariams Evaldo pergalė nebuvo staigmena. Evaldas gimtojoje Papilėje stalo tenisą žaidė jau mokykloje, atstovavo Akmenės rajoną daugelyje respublikinių varžybų ir turnyrų. Peržiūrėjusi reitingų archyvą radau, kad 2005 m. vasario – balandžio mėnesio LSTA reitinguose Evaldas buvo 190 vietoje.

Albertas Adomaitis nuoširdžiai dirbdamas per keletą metų ženkliai patobulėjo ir jo laimėta antra vieta yra malonus atpildas už įdėtą asmeninį indėlį į žaidimo tobulinimą.

Taip pat labai džiaugiamės  Ingridos sugrįžimu į stalo teniso salę. Ingrida yra viena iš geriausių Akmenės rajono stalo tenisininkių. 2001 m. Akmenės rajono komandos sudėtyje Lietuvos čempionato I lygoje iškovojo III vietą, yra daugkartinė sporto mokyklų rajonų grupės komandinių pirmenybių prizininkė, 2009 m. vasario – kovo mėnesių LSTA reitinge buvo 95 vietoje.

Labai džiugu, kad Šiauliuose atsirado vieta, kur gali treniruotis ir varžytis visi Šiaulių miesto ir apskrities sportininkai, mylintys stalo tenisą.