Kane’s arenoje varžėsi stalo teniso profesionalai

2017 m. vasario19 dienos vakarą Kane’s arenoje Šiauliuose įvyko pirmasis profesionalų grupės taurės turas, kuriame dalyvavo  aštuoniolika Šiaulių miesto ir rajono, Kelmės ir Radviliškio stalo tenisininkų.

Žiūrovai stebėjo aukštos klasės žaidėjų atkaklias kovas. Varžybose nugalėjo šiaulietis Arūnas Bendaravičius finale po atkaklios kovos įveikęs kovingajį svečią iš Kelmės Mantą Andrušką. Trečią vietą iškovojo šiaulietis Gediminas Mickus, nugalėjęs treniruočių partnerį Martyną Atkočiūną. Atkakli kova vyko dėl 5-6 vietų, kur net du kartus turnyrinė lentelė suvedė Mindaugą Karlinską ir Ramutį Šakėną. Šį kartą abu mačus rezultatu 3:2 laimėjo Ramutis Šakėnas iš Radviliškio. Papilėniškis, šiuo metu gyvenantis Šiauliuose, Evaldas Šteinbergas sėkmingai kovojo su aukštesnio meistriškumo varžovais ir iškovojo 13 vietą.

Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė”