Dėmesio! Mėgėjų grupės UAB "Nektur" taurės 7 turas įvyks kovo 27 d. Naujojoje Akmenėje, o profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 7 turas kovo 29 d. Akmenėje

Kalėdiniame turnyre dalyvavo 54 Akmenės rajono stalo tenisininkai

2017 metų gruodžio 16 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko Akmenės rajono stalo tenisininkų kalėdinis turnyras, skirtas Akmenės rajono sporto centro 20-čiui paminėti.

Iš viso turnyre dalyvavo 54 Akmenės rajono stalo tenisininkai – 40 moksleivių (tarp kurių ir NVŠ programos „Stalo teniso pradžiamokslis“ mokiniai) ir 14 suaugusiųjų iš Naujosios Akmenės, Akmenės, Papilės, Agluonų k., Sablauskių k., Kivylių k. ir Akmenės II kaimo.

Varžybos vyko 5 grupėse. Šis turnyras buvo smagus tuo, kad jame dalyvavo tik Akmenės rajono stalo tenisininkai, nes paskutinį šiais metais organizuojamą turnyrą Akmenėje norėjosi pažymėti tik tarp savų. O kadangi visi savi, tai šis turnyras priminė Akmenės rajono pirmenybes, kurios planuojamos vykdyti 2018 metų sausio mėn.

Moterų grupėje prizininkėmis tapo (6 dalyvės): 1 v. Vita Ruginytė (Sablauskių k.), 2 v. Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), 3 v. Gabrielė Strodomskytė (Naujoji Akmenė). Paguodos finale: 1 v. P. Prelgauskaitė (Naujoji Akmenė), 2 v. K. Grigaitė (Akmenė), 3 v. K. Dvarionaitė (Akmenė).

Vyrų grupėje (žaidėjai turintys LSTA reitingą) prizininkais tapo (14 žaidėjų): 1 v. Gintautas Adomaitis (Akmenė), 2 v. Kęstutis Barauskas (Akmenė), 3 v. Viačeslavas Chakimovas (Žagarė). Paguodos finale: 1 v. Gražvydas Putrius (Akmenė), 2 v. Domantas Putrius (Akmenė), 3 v. Aleksandras Norbutas (Kivylių k.).

Mėgėjų grupėje (žaidėjai neturintys LSTA reitingo) prizininkais tapo (17 žaidėjų): 1 v. Erikas Narušaitis (Papilė), 2 v. Edvardas Baliulis (Kruopių k.), 3 v. Jonas Baliulis (Kruopių k.). Paguodos finale: 1 v. Jonas Kiminas (Kruopių k.), 2 v. Aivaras Norbutas (Naujoji Akmenė), 3 v. Antanas Gedaminskas (Akmenė).

Nykštukų grupėje (pradinių klasių mokiniai) prizininkais tapo (11 žaidėjų): 1 v. Jogailė Putriūtė (Akmenė), 2 v. Benas Kaikaris (Naujoji Akmenė), 3 v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė). Paguodos finale: 1 v. Gytis Vėlavičius (Naujoji Akmenė), 2 v. Kamilė Milašiūtė (Naujoji Akmenė), 3 v. Majus Vaznonis (Sablauskių k.).

Kamuoliuko mušinėjimo rungtyje prizininkais tapo (5 mokiniai): 1 v. Gytis Vėlavičius (Naujoji Akmenė, 349 tšk.), 2 v. Viktorija Rašinskytė (Naujoji Akmenė, 344 tšk.), 3 v. Kamilė Milašiūtė (Naujoji Akmenė, 277 tšk.), 4 v. Majus Vaznonis (Sablauskių k., 241 tšk.), 5 v. Erimida Teslionokaitė (Akmenės II kaimas, 74 tšk.).

Kiekvienos grupės 1-3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais, o paguodos finalo 1-3 vietų laimėtojai medaliais ir diplomais. Prizus įsteigė Akmenės rajono sporto centras.

Jauniausia šių varžybų dalyvė buvo Erimida Teslionokaitė iš Akmenės II kaimo, kuriai dar tik 7 metukai.

Po šių varžybų buvo suorganizuotas šventinis turnyras su bet kuo, tik ne su originalia stalo teniso rakete. Tai tradicinis turnyras, kuris kasmet įgauna vis didesnį populiarumą. Buvo žaidžiama įvairiomis priemonėmis: pjaustymo lentomis, knygomis, savo pagamintomis raketėmis ir kitais daiktais.

Šiais metais šventinio turnyro nugalėtoju tapo Antanas Budžius iš Naujosios Akmenės, kuris žaidė su savo gaminta rakete. Antrąją vietą laimėjo ir didžiulę staigmeną pateikė Gražvydas Putrius iš Akmenės, kuris dėl patekimo į pusfinalį įveikė daugkartinį šio šventinio turnyro nugalėtoją Gintautą Adomaitį iš Akmenės, Gražvydas žaidė su savos gamybos raketė. Trečiąją vietą užėmė Vita Ruginytė iš Sablauskių kaimo, kuri žaidė su knyga. Ketvirtoje vietoje liko Karolina Kuznecova iš Naujosios Akmenės, kuri taip pat žaidė su knyga. Šio turnyro 1-3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.

Neįsivaizduojame  kalėdinio turnyro be nominacijos Akmenės rajono moksleivė „MISS“ ir moksleivis „MISTERIS“. Varžybų metu buvo vykdomas slaptas balsavimas, kuriame dalyvavo ne tik moksleiviai, bet ir suaugusieji. Mergaitės-moterys balsavo už vaikiną, o vyrai-berniukai už merginą. Suskaičiavus balsus, 2017 metų „MISS“ stalo tenisininkė išrinkta Karolina Kuznecova, o „MISTERIU“ stalo tenisininku Kajus Tarbiejevas, abu misteriai iš Naujosios Akmenės. Nominacijos laimėtojai buvo apdovanoti pažymėjimais ir specialiomis dovanomis.  

Pasibaigus turnyrams, 18.00 prasidėjo stalo tenisininkų žiburėlis, linksmoji dalis, kurios visi labai laukė. Šios šventės programą paruošė nuostabiosios Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė. Jos paruošė įvairių žaidimų, kurie buvo įdomūs, linksmai leidome laiką, patyrėme daug gerų emocijų. Visiems vaikams labiausiai patiko tas triukas, kad salėje buvo magų, kurie atspėdavo apie kokį daiktą vaikai galvoja. Po įvairių žaidimų vaikai dalyvavo diskotekoje.

Šie metai klubui „Mažoji raketė“ kaip ir kasmet buvo labai aktyvūs, per metus turėjome 108 įvairiausių turnyrų, renginių ir žygių. Dėkojame visiems dalyvavusiems, džiaugiamės, kad mylite šią sporto šaką, savo pergalėmis garsinate Akmenės kraštą ir sportuodami gerinate savo sveikatą. Sveikas žmogus – gyvenimo sėkmės formulė. Ačiū rėmėjams, kurie mus pastebėjo ir įvertino, neabejoju, kad ir jums už šį gerumą sugrįš su kaupu. Dėkoju visiems savo auklėtiniams ir jų tėveliams, Ačiū, kad esate, be jūsų nebūtų to, ką šiandien turime.

Būkite sveiki ir laimingi, tegul Jūsų namuose sklinda gerumo, tolerancijos ir meilės šiluma, džiaukitės vieni kitais, daugiau gyvai bendraukite ir vertinkite tai ką turite. Su artėjančiais 2018 metais mielieji!

 

Akmenės rajono stalo teniso treneris Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *