Dėmesio! Mėgėjų grupės UAB "Nektur" taurės 7 turas įvyks kovo 27 d. Naujojoje Akmenėje, o profesionalų grupės IĮ "Aras" taurės 7 turas kovo 29 d. Akmenėje

Iškovota antra vieta Šiaurės Europos jaunučių čempionate

2018 m. birželio 26-28 dienomis Haapsalu mieste Estijoje vyko Šiaurės Europos jaunių-jaunučių čempionatas. Šiame čempionate jaunučių amžiaus grupėje Lietuvos rinktinei atstovavo vilnietės Laura Abaravičiūtė, Miglė Mortūnaitė (treneris Hen Alon) ir Karolina Kuznecova (treneris Kęstutis Barauskas) iš Akmenės rajono.

    Komandinėse pirmenybėse dalyvavo 8 komandos iš Lietuvos, Estijos, Norvegijos, Latvijos ir Islandijos. Lietuvos rinktinė pogrupyje nugalėjo Norvegijos ir Islandijos komandas, bet pralaimėjo Estijos I komandai. Patekusios į finalinį ketvertuką, merginos nugalėjo Estijos II komandą ir finale dėl pirmos vietos vėl susitiko su Estijos I komanda, prieš kurią pralaimėjo. Mergaičių komanda iškovojo sidabro medalį. Aukso medalis atiteko Estijos I – ai komandai.

    Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema su visų vietų išaiškinimu. Karolina antrame rate pralaimėjo Kristinai Andrejevai iš Estijos ir prarado galimybę kovoti dėl prizinių vietų. Po to Karolina nugalėjo norvegę Anja Myklebust, Suomijos jaunučių čempionę Aleksandrą Titievskają bei vilnietę Laurą Abaravičiūtę ir iškovojo 5 vietą.

    Sveikiname Karoliną su puikiais sportiniais pasiekimais!

 

Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“

pirmininkė Loreta Avelienė

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *