Išaiškinti 2019 metų UAB “Nektur” taurių laimėtojai

          Baigėsi beveik metus laiko trukusios mėgėjų grupės UAB “Nektur” taurės stalo teniso varžybos, kurios prasidėjo 2018 m. rugsėjo 19 d. ir baigėsi 2019 m. gegužės 8 d. Varžybos vyko Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje kiekvieną priešpaskutinį mėnesio trečiadienį 18.00 val. Prizus šioms varžyboms įsteigė UAB “Nektur” vadovas Alvydas Guginis, kuris sėkmingai ir pats prasibrauna į finalinį šešioliktuką.

          Šiose varžybose teisę dalyvauti turėjo vyrai, kurių reitingas LSTA nuo 600 ir žemesnis arba iš viso nėra reitingo sąrašuose ir moterys, kurių reitingas LSTA nuo 100 ir žemesnis arba iš vis nėra reitingo sąrašuose. Varžybos sudarytos iš 9 turų, iš kurių paskutinis buvo finalinis TOP-16. Finaliniame etape dalyvavo sportininkai, kurie po visų kvalifikacinių turų buvo surinkę daugiausiai taškų. Iš viso šiose varžybose dalyvavo 64 sportininkai (iš jų 37 Akmenės rajono) iš Joniškio, Kuršėnų, Šiaulių ir Žagarės. Dalyvių amžius siekė nuo 7 iki 72 metų. Vidutiniškai kiekviename etape dalyvavo 33 sportininkai.

          Taip pat šiose varžybose varžėsi ir patys mažiausieji „Nykštukų“ grupėje. Daugeliui pradinių klasių moksleiviams, tai yra pirmosios varžybos, tai yra varžybų pradžia į didįjį sportą.

          Į TOP-16 finalą pateko 8 Akmenės rajono stalo tenisininkai, tarp kurių ir pats šių varžybų rėmėjas Alvydas Guginis. Pirmiausiai sportininkai buvo išskirstyti į 4 pogrupius po 4 žaidėjus, iš kurių I-II vietas užėmę žaidėjai tęsė kovas dėl 1-8 vietų, likusieji dėl 9-16 vietų.

          Prizines vietas iškovojo šie sportininkai: 1 v. G. Gudaitis (Šiauliai), 2  v. V. Chakimovas (Žagarė), 3 v. A. Budžius (Naujoji Akmenė), 4 v. A. Adomaitis (Kruopių k., Akmenės r.), 5 v. A. Norbutas (Kivylių k., Akmenės r.). Paguodos finalo prizininkais tapo: 1 v. V. Meškūnas (Šiauliai), 2 v. G. Šepkauskas (Kivylių k., Akmenės r.), 3 v. J. Dvariškis (Naujoji Akmenė).

          Specialus Akmenės rajono sporto centro įsteigtas prizas geriausiai sužaidusiam moksleiviui atiteko Aleksandrui Norbutui iš Kivylių k., kuris užėmė 5 vietą. Geriausiai sužaidusio senjoro (amžiaus grupėje 60 metų ir vyresni) prizas atiteko Vladimirui Golikovui iš Naujosios Akmenės, kuris užėmė 6 vietą.

          Buvo sudarytos 2 „Nykštukų“ grupės (1 mergaičių grupė ir 1 berniukų grupė), kuriose varžėsi pajėgiausi Joniškio ir Akmenės rajono sporto centrų auklėtiniai. Berniukų grupėje (6 žaidėjai) prizininkais tapo: 1 v. E. Simonaitis (Joniškis), 2 v. J. Jakutonis (Joniškis), 3 v. B. Kaikaris (Naujoji Akmenė). Mergaičių grupėje (6 žaidėjos) prizininkėmis tapo: 1 v. V. Guginytė (Naujoji Akmenė), 2 v. G. Augustytė (Joniškis), 3 v. A. Barišauskaitė (Joniškis).

          TOP-16 1-3 vietų laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais. 4-5 bei mažojo finalo 1-3 vietų laimėtojai medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais. „Nykštukų“ grupės (mergaitės ir berniukai) 1-3 vietų laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

          Tariu didelį Ačiū geram žmogui Alvydui Guginiui, kurio pagalba daugeliui žmonių suteikia fizinę, emocinę ir dvasinę naudą. Ačiū, kad esate stalo tenisininkų bendrakeleivis…

          Ačiū Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktorei Violetai Karalienei už suteiktą galimybę organizuoti šias varžybas mokyklos sporto salėje, Ačiū ir mokyklos budinčioms, Sigitai ir Birutei, kurios kantriai išlaukdavo kai kurių užsitęsusių varžybų, Arūnui Dygliui už geriausių akimirkų nuotraukas ir pagaliau Ačiū visiems dalyvavusiems žaidėjams.  

          Būkite sveiki, laimingi ir prasmingi. Iki pasimatymo sekančiame 2019-2020 metų sezone!

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *