Išaiškinti 2019 metų Akmenės rajono stalo teniso čempionai

2019 metų vasario 9 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko Akmenės rajono suaugusiųjų asmeninių, dvejetų ir mišrių dvejetų stalo teniso pirmenybės. Iš viso šiose pirmenybėse varžėsi 29 sportininkai (22 vyrai ir 7 moterys-merginos) iš Akmenės, Naujosios Akmenės, Papilės, Ventos, Sablauskių k., Kivylių k., Kruopių k.

Varžybų atidaryme dalyvavo Akmenės rajono sporto centro direktorius Mantas Mačius, kuris pasidžiaugė gausiu Akmenės rajono stalo tenisininkų būriu. Išsakė žinantis visas bėdas su kuriomis susiduria stalo tenisininkai ir kad artimiausiu metu stengsis jas visas pašalinti, kas yra jo jėgomis. Direktorius akcentavo, kad pirmoje vietoje yra sportuojančių žmonių gausa, visą kitą yra išsprendžiama ir būtina išspręsti. Pasidžiaugta ir stalo tenisininkų rezultatais, todėl dedamos pastangos, kad daugiau varžybų būtų perkelta į Naujosios Akmenės sporto rūmų salę, kad žiūrovai galėtų pasimėgauti aukščiausio lygio stalo teniso varžybomis.     

Moterų grupėje pasipildė čempionių gretos, pirmą kartą Akmenės rajono čempione tapo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos 1 klasės mokinė Gabrielė Strodomskytė iš Naujosios Akmenės. Moterų grupėje prizininkėmis tapo: 1 v. Gabrielė Strodomskytė (Naujoji Akmenė), 2 v. Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė), 3 v. Vita Ruginytė (Sablauskių k.-Kaunas). Visos šios merginos patenka į Lietuvos pajėgiausių moterų žaidėjų 50-ką.  

Vyrų grupėje čempionas nepasikeitė, juo trečią kartą iš eilės tapo Gintautas Adomaitis iš Akmenės (šiuo metu studijuojantis Vilniuje). Gintautas neabejotinai yra pajėgiausias Akmenės rajono stalo tenisininkas, užimantis 77 vietą Lietuvos vyrų reitinge (iš 1167) ir kuris žaidžia už pajėgiausią Šiaulių komandą Lietuvos vyrų komandiniame čempionate, aukščiausioje lygoje. Vyrų grupėje prizininkais tapo: 1 v. Gintautas Adomaitis (Akmenė-Vilnius), 2 v. Kęstutis Barauskas (Akmenė), 3 v. Gintautas Bezaras (Naujoji Akmenė).

Moterų dvejete prizininkėmis tapo: 1 v. Ramučių gimnazijos 1 kl. mokinės G. Strodomskytė ir K. Kuznecova (abi iš Naujosios Akmenės), 2 v. studentės P. Prelgauskaitė (Naujoji Akmenė-Vilnius) ir V. Ruginytė (Sablauskių k.-Kaunas), 3 v. studentė A. Gerčiūtė (Naujoji Akmenė-Kaunas) ir „Saulėteko“ progimnazijos 8 kl. mokinė K. Grigaitė (Naujoji Akmenė).

Vyrų dvejete prizininkais tapo: 1 v. studentas G. Adomaitis (Akmenė-Vilnius) ir UAB „Akmenės cementas“ darbuotojas A. Budžius (Naujoji Akmenė). Jie du metai iš eilės iškovodavo antrąją vietą, bet šį kartą jiems pavyko tapti čempionais. 2 v. studentas M. Ruginis (Sablauskių k.-Kaunas) ir visuomenininkas fotografas A. Dyglys (Naujoji Akmenė), 3 v. Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas K. Barauskas (Akmenė) ir linksmiausias Akmenės rajono stalo teniso žaidėjas J. Dvariškis (Naujoji Akmenė). Beje, Jonas Dvariškis yra buvęs profesionalus futbolininkas ir maždaug prieš 30 metų žaidė pajėgiausioje Lietuvos futbolo lygoje už Naujosios Akmenės komandą.

Mišrūs dvejetų prizininkais tapo: 1 v. K. Barauskas (Akmenė) ir G. Strodomskytė (Naujoji Akmenė), 2 v. G. Adomaitis (Akmenė-Vilnius) ir K. Kuznecova (Naujoji Akmenė), 3 v. M. Ruginis (Sablauskių k.-Kaunas) ir V. Ruginytė (Sablauskių k.-Kaunas).

Šiose pirmenybėse, Akmenės rajono sporto centro auklėtinė, Gabrielė Strodomskytė tapo absoliuti čempionė, tai kiekvieno sportininko svajonė tapti pajėgiausiam visose rungtyse – asmeninėse, dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose.

Esu dėkingas visiems dalyvavusiems šiose pirmenybėse. Šios varžybos yra neeilinės, turinčios didesnę prasmę nei bet kurios kitos. Labai svarbu sugrįžti į savo gimtąjį kraštą tiems žaidėjams, kurie šiuo metu gyvena užsienyje ar kitame Lietuvos mieste. Malonu aplankyti savo tėvus, sutikti senus bičiulius ir pasivaržyti prie stalo teniso stalo su savo senais varžovais. Šių varžybų svarbą diegiu kiekvienam esančiam ir būsimam stalo tenisininkui. Nesvarbu kiek metų prabėgo, nesvarbu kur ir kaip jūs gyvenate, mes visada jūsų laukiame sugrįžtant namo…

Dėkoju Akmenės rajono sporto centrui už įsteigtus prizus šioms varžyboms.

 

Akmenės rajono stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Protokolai ČIA

 

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *