Intriguojanti stalo teniso čempionų akistata

2018 metų vasario 10 dieną Akmenės gimnazijos sporto salėje įvyko Akmenės rajono suaugusiųjų asmeninių, dvejetų ir mišrių dvejetų stalo teniso pirmenybės. Šios pirmenybės buvo unikalios tuo, kad jose dalyvavo net 6 buvę Akmenės rajono stalo teniso čempionai vyrai ir 4 moterys-merginos, kurie dar kartą panoro pelnyti Akmenės rajono stalo teniso čempiono titulą. O iš viso šiose pirmenybėse varžėsi 30 sportininkų (24 vyrai ir 6 moterys-merginos) iš Akmenės, Naujosios Akmenės, Papilės, Sablauskių k., Agluonų k., Kivylių k., Ramučių k.

Varžybų atidaryme dalyvavo Akmenės rajono sporto centro direktorius Mantas Mačius, kuris pasveikino visus varžybų dalyvius, palinkėjo geros sportinės formos ir kad nugalėtų stipriausias. Taip pat direktorius pasidžiaugė, kad į šias varžybas grįžo sudalyvauti Lorenas Vismantas iš Naujosios Akmenės, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Škotijoje bei Mindaugas Jomantas iš Agluonų k., kuris šiuo metu dirba Vokietijoje. Smagu, kai savi žmonės iš svetur grįžta namo, pasidalina gyvenimo įspūdžiais ir principingai siekia čempiono titulo. Pasinaudodamas proga, direktorius, už Akmenės rajono garsinimą siekiant sportinių pergalių 2017 metais ir pavyzdinę meilę sportui, atminimo statulėlėmis apdovanojo Vita Ruginytę iš Sablauskių k. ir Aromedą Gerčiūtę iš Naujosios Akmenės. Neliko nepastebėtas ir Mantas Ruginis iš Sablauskių k., kuriam, už meilę sportui buvo įteikta žieminė kepuraitė su su užrašu „Aš mylių sportą“.   

Moterų grupėje pasipildė čempionių gretos, pirmą kartą Akmenės rajono čempione tapo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos 4 klasės mokinė Vita Ruginytė iš Sablauskių k. Pagaliau ir Vitai išaušo triumfo valanda, ji jau 8 metai treniruojasi ir jau 3 metai su treniruočių partnerėmis žaidžia Lietuvos moterų komandiniame stalo teniso čempionate, aukščiausioje lygoje. Moterų grupėje prizininkėmis tapo: 1 v. Vita Ruginytė (Sablauskių k.), 2 v. Gabrielė Strodomskytė (Naujoji Akmenė) ir 3 v. Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė).

Vyrų grupėje čempionas nepasikeitė, juo antrą kartą iš eilės tapo Kauno kolegijos 3 kurso studentas Gintautas Adomaitis, kuris yra neabejotinai pajėgiausias Akmenės rajono stalo tenisininkas, užimantis 69 vietą Lietuvos vyrų reitinge (iš 993) ir kuris žaidžia už pajėgiausią Šiaulių komandą Lietuvos vyrų komandiniame čempionate, aukščiausioje lygoje. Vyrų grupėje prizininkais tapo: 1 v. Gintautas Adomaitis (Akmenė), 2 v. Mantas Liachauskas (Papilė), 3 v. Kęstutis Barauskas (Akmenė).

Moterų dvejete prizininkėmis tapo: 1 v. atiteko naujaakmenietėms, „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivėms K. Kuznecovai ir G. Strodomskytei, 2 v. Ramučių gimnazijos moksleivė V. Ruginytė (Sablauskių k.) ir Kauno kolegijos 1 kurso studentė A. Gerčiūtė (Naujoji Akmenė-Kaunas), 3 v. „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivei V. Guginytei (Naujoji Akmenė) ir Akmenės gimnazijos matematikos mokytojai J. Krūmienė (Akmenė).

Vyrų dvejete prizininkais tapo: 1 v. atiteko daugkartiniams dvejetų čempionams M. Jomantui (Agluonų k.) ir K. Barauskui (Akmenė), 2 v. G. Adomaičiui (Akmenė-Kaunas) ir A. Budžiui (Naujoji Akmenė), kurie ir pernai liko antri, 3 v. atiteko Papilės miestelio meistrams M. Liachauskui, kuris šiuo metų gyvena Vilniuje ir E. Šteinbergui, kuris šiuo metu gyvena Šiauliuose.

Mišrūs dvejetų prizininkais tapo: 1 v. G. Adomaitis (Akmenė-Kaunas) ir K. Kuznecova (Naujoji Akmenė), 2 v. K. Barauskas (Akmenė), stalo teniso mokytojas ir A. Gerčiūtė (Naujoji Akmenė-Kaunas), šiuo metu studijuojanti Kauno kolegijoje 1 kurse, 3 v. M. Liachauskas (Papilė-Vilnius) ir G. Strodomskytė (Naujoji Akmenė).

Esu dėkingas visiems dalyvavusiems šiose pirmenybėse, jūsų dėka turime didelio meistriškumo stalo tenisą Akmenės rajone, turėjome gražią šventę. Dėkoju Akmenės rajono sporto centrui už įsteigtus prizus.

 

Akmenės rajono stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *