Dobelėje iškovotas sidabro medalis

2019 metų birželio 15 dieną Latvijos mieste Dobelėje vyko tradicinis stalo teniso turnyras, skirtas garsiam stalo tenisininkui Vila Gudmanui atminti. Sportininko garbei į šį turnyrą susirinko 27 žaidėjai iš Latvijos bei Lietuvos. Turnyre dalyvavo 7 narių Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ delegacija.

Asmeninėse varžybose iš Akmeniškių sėkmingiausiai sužaidė Gintautas Adomaitis (Akmenė), laimėjęs 2 vietą. Gintautas tik finale minimaliu skirtumu 2:3 nusileido Latvijos stalo teniso federacijos prezidentei Inai Jozepsonei, kuri yra viena pajėgiausių Latvijos moterų žaidėjų. M. Liachauskas (Papilė) su V. Norkumi (Ramučių k.) tenkinosi 9-10 vietomis, J. Dvariškis (Naujoji Akmenė) su V. Chakimovu (Žagarė) užėmė 13-16 vietą, M. Mochnačevs (Naujoji Akmenė) iškovojo 20 vietą. Šiame turnyre dalyvavo ir Akmenės rajono sporto centro auklėtinis A. Norbutas (Kivylių k.), kuris užėmė 23 vietą.

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, dovanėlėmis, o prizininkai – medaliais ir dovanėlėmis.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas